Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімшілік-аумақтық құрылымындағы өзгерістер туралы
Бірлескен Қарағанды облысы әкімдігінің 2009 жылғы 08 желтоқсандағы N 32/03 қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының XХI сессиясының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы N 265 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 13 қаңтарда N 1876 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Нұра ауданының әкімдігі мен мәслихаты ұсынған бірлескен қаулы мен шешімді қарастырып, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысының Нұра ауданының әкімшілік-аумақтық құрылымына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) елді мекен мәртебесін жоғалтуына байланысты соңынан деректерді есепке алудан шығара отырып және оның аумағын Нұра ауданының Құланөтпес селосының құрамына қоса отырып Оразалы селосы таратылсын;
2) елді мекен мәртебесін жоғалтуына байланысты соңынан деректерді есепке алудан шығара отырып және оның аумағын Нұра ауданының Көбетей селосының құрамына қоса отырып Қызыл Жұлдыз селосы таратылсын;
3) елді мекен мәртебесін жоғалтуына байланысты соңынан деректерді есепке алудан шығара отырып және оның аумағын Нұра ауданының Баршын селосының құрамына қоса отырып Ескі Баршын селосы таратылсын;
4) елді мекен мәртебесін жоғалтуына байланысты соңынан деректерді есепке алудан шығара отырып және оның аумағын Тассуат селолық округінің Щербаков селосының құрамына қоса отырып Амантау селолық округі және Амантау селосы таратылсын;
5) елді мекен мәртебесін жоғалтуына байланысты соңынан деректерді есепке алудан шығара отырып және оның аумағын Баршын селолық округінің Баршын селосының әкімшілік бағынысына қоса отырып Аршалы селолық округі және Қарақасқа селосы таратылсын.
2. Осы бірлескен қаулының және шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімі аппараты басшысының орынбасары Б.К. Исабаевқа және облыстық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени даму және тұрғындарды әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С.М. Әдекенов).
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім олардың алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                C. Ахметов
Сессия төрағасы                            А. Нұралин
Мәслихат хатшысы                           Б. Жұмабеков

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Нуринского района Карагандинской области
Совместное постановление акимата Карагандинской области от 08 декабря 2009 года N 32/03 и решение XХI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 января 2010 года N 1876
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993  года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев представленные совместные постановление и решение акимата и маслихата Нуринского района, акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в административно-территориальное устройство Нуринского района Карагандинской области следующие изменения:
1) упразднить село Оразалы в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Куланотпес Нуринского района;
2) упразднить село Кызыл Жулдыз в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Кобетей Нуринского района;
3) упразднить село Старое Баршино в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Баршино Нуринского района;
4) упразднить Амантауский сельский округ и село Амантау в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Щербаковское Тассуатского сельского округа;
5) упразднить Аршалинский сельский округ и село Каракаска в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в административное подчинение села Баршино Баршинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением совместного постановления и решения возложить на заместителя руководителя аппарата акима области Исабаева Б.К. и постоянную комиссию областного маслихата по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Адекенов С.М.).
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области                               С. Ахметов
Председатель сессии                        А. Нуралин
Секретарь маслихата                        Б. Жумабеков