2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 02/01 қаулысы. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 ақпанда N 8-1-87 тіркелді. Қабылданған мерзімі біткеніне байланысты күші жойылды (Қарағанды қаласы әкімінің орынбасарының 2011 жылғы 28 сәуірдегі N 3-4/1329 хатымен)
Ескерту. Қабылданған мерзімі біткеніне байланысты күші жойылды (Қарағанды қаласы әкімінің орынбасарының 2011.04.28 № 3-4/1329 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне" сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әкімдігінің 2009.03.18 N 12/02 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
1. 2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі, жұмыс түрлері мен көлемдері, қаржыландыру көзі Қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы айына екі ең төменгі еңбекақы көлемінде бекітілсін.
2-1. Қоғамдық жұмыскерлер өз қызметтерін екі ай бойы жүзеге асырады. Жұмыс беруші қоғамдық жұмыскерлермен бөлінген қаражат шегінде шарт жасасуға құқылы.
Ескерту. Қаулы 2-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әкімдігінің 2009.03.18 N 12/02 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
3. Уәкілетті орган "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Мәрия Қалиақпарқызы Құсаиынова) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға типтік шарттар жасасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Алмагүл Аманжолқызы Сәлімбаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 ақпанынан пайда болған қатынастарға қолданылады.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы                          В. Иванов
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 14 қаңтардағы
N 02/01 қаулысына қосымша
2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі

Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2009 год
Постановление акимата города Караганды Карагандинской области от 14 января 2009 года N 02/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 09 февраля 2009 года N 8-1-87. Утратило силу в связи с истечением срока, на которое было принято постановление (письмо заместителя акима города Караганды от 28 апреля 2011 года N 3-4/1329)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока, на которое было принято постановление (письмо заместителя акима города Караганды от 28.04.2011 N 3-4/1329).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", "Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата города Караганды Карагандинской области от 18.03.2009 N 12/02 (порядок введения в действие см. п.3).
1. Утвердить перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2009 год, виды и объемы работ, источник финансирования согласно Приложения.
2. Утвердить оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере двух минимальных заработных плат в месяц.
2-1. Общественные работники осуществляют свою деятельность в течение двух месяцев. Работодатель вправе заключать договора с общественными работниками в пределах выделенных средств.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 2-1 в соответствии с постановлением акимата города Караганды Карагандинской области от 18.03.2009 N 12/02 (порядок введения в действие см. п.3).
3. Уполномоченному органу Государственное Учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" (Кусаинова Мария Калиакпаровна) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Салимбаеву Алмагуль Аманжоловну.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 февраля 2009 года.
Исполняющий обязанности
акима города                               В. Иванов
Приложение к постановлению
акимата города Караганды
14 января 2009 года N 02/01
Перечень
предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2009 год

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әкімдігінің 2009.10.14 N 51/06 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
N р/с
Мекемелердің атауы
Адам саны
Жұмыс түрлері
Қаржыландыру көзі
Жұмыс көлемі, теңге
1
"Қалалық коммуналдық шаруашылық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
120
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті
6566619
2
"Мәдениет және демалыс бақтарының басқармасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Караганды Карагандинской области от 14.10.2009 N 51/06 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
N п/п
Наименование организаций
Количество человек
Виды работ
Источник финансирования
Объем работ, в тенге
1
Коммунальное государственное предприятие "Городское коммунальное хозяйство"
120
Благоустройство и озеленение города
Бюджет города Караганды
6566619
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Управление парками культуры и отдыха"

115
Көркейту, көгалдандыру, аймақтарды тазалау
Қарағанды қаласының бюджеті
6309820
3
"Қалалық жарық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
15
Жарық беру желілерін күтіп ұстау бойынша жұмыс
Қарағанды қаласының бюджеті
808200
4
"Көркейту" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
73
Қаланы көркейту
Қарағанды қаласының бюджеті
3933240
5
Октябрь ауданы әкімінің аппараты
150
Парктерде, саяжайларда, бос жерлерде санитарлық тазалық сақтау, тұрғын үйлердің техникалық жағдайын тексеру, лифт шаруашылығын түгендеу, газ тарату қондырғыларын тексеру
Қарағанды қаласының бюджеті
8230200
6
Қазыбек би атындағы аудан әкімінің аппараты
150
Парктерде, саяжайларда, бос жерлерде санитарлық тазалық сақтау, тұрғын үйлердің техникалық жағдайын тексеру, лифт шаруашылығын жөнге келтіру, газ тарату қондырғыларын тексеру және аудандарды жарықпен безендіру қондырғыларын тексеру
Қарағанды қаласының бюджеті
8230200
7
Қарағанды қаласы әкімінің аппараты
55
Мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
3009796
8
Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданы бойынша салық басқармасы
45
Тұрғындармен жұмыс, көлікке және мүлікке салық төлеу түбіртектерін және хабарламаларын тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
2424600
9
Қарағанды қаласы Октябрь ауданы бойынша салық басқармасы
45
Тұрғындармен жұмыс, көлікке және мүлікке салық төлеу түбіртектерін және хабарламаларын тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
2424600
10
"Шахтер" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
155
Тұрғылықты жері бойынша аула клубтарында жасөспірімдермен және жастармен жұмыс, бекітілген аумақты тазалау
Қарағанды қаласының бюджеті
8504540
11
"Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданның қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
35
Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша тұрғындармен жұмыс, шақыру қағазын жеткізу
Қарағанды қаласының бюджеті
1885800
12
"Қарағанды қаласы Октябрь ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
35
Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша тұрғындармен жұмыс, шақыру қағазын жеткізу
Қарағанды қаласының бюджеті
1885800
13
Қарағанды қаласының әділет басқармасы
35
Әділет органдарында құжаттарды өңдеу жұмысы (халыққа қызмет көрсету орталықтарында)
Қарағанды қаласының бюджеті
1885800
14
"Қарағанды қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
21
Жолаушылар мен такси жүгін тасымалдау шарттарын жасасу және тұрғын үй алуға кезекке қою бойынша құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
1152228
15
"Қарағанды қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
15
Жергілікті ақпарат құралдарын контент-талдау, жастар ұйымдары мен ұлттық-мәдени орталықтардың мәліметтер базасын жаңарту
Қарағанды қаласының бюджеті
808200
16
"Қарағанды қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
15
Электрондық база жүргізу, құжаттарды өңдеу жұмыстары
Қарағанды қаласының бюджеті
808200
17
"Қарағанды қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
Тізілімдер мен хабарландыру хаттарды дайындау жұмысы, мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті

115
Благоустройство, озеленение, уборка территории
Бюджет города Караганды
6309820
3
Коммунальное государственное предприятие "Горсвет"
15
Работа по содержанию линий освещения
Бюджет города Караганды
808200
4
Коммунальное государственное предприятие "Благоустройство"
73
Благоустройство города
Бюджет города Караганды
3933240
5
Аппарат акима Октябрьского района
150
Санитарная очистка пустырей, уборка парков и скверов, обследование технического состояния жилых домов, инвентаризация лифтового хозяйства, обследование газораспределительных установок
Бюджет города Караганды
8230200
6
Аппарат акима района имени Казыбек би
150
Санитарная очистка пустырей, уборка парков и скверов, обследование технического состояния жилых домов, инвентаризация лифтового хозяйства, обследование газораспределительных установок и светового оформления района
Бюджет города Караганды
8230200
7
Аппарат акима города Караганды
55
Обработка документов сдаваемых в архив, размножение и рассылка документов
Бюджет города Караганды
3009796
8
Налоговое управление по району имени Казыбек би города Караганды
45
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
2424600
9
Налоговое управление по Октябрьскому району города Караганды
45
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
2424600
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтер"
155
Работа с подростками и молодежью в дворовых клубах по месту жительства, уборка прилегающих территорий
Бюджет города Караганды
8504540
11
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны района имени Казыбек би города Караганды"
35
Работа с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
Бюджет города Караганды
1885800
12
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Октябрьского района города Караганды"
35
Работа с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
Бюджет города Караганды
1885800
13
Управление юстиции города Караганды
35
Работа по обработке документов в органах юстиции (центрах обслуживания населения)
Бюджет города Караганды
1885800
14
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Караганды"
21
Обработка документов по заключению договоров перевозок пассажиров и багажа такси, по постановке в очередь на получение жилья
Бюджет города Караганды
1152228
15
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Караганды"
15
Контент-анализ местных средств массовой информации, обновление базы данных молодежных организаций и национальных культурных центров
Бюджет города Караганды
808200
16
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Караганды"
15
Ведение электронной базы, обработка документов
Бюджет города Караганды
808200
17
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Караганды"
20
Работа по подготовке реестров, уведомлений, обработка документов, сдаваемых в архив
Бюджет города Караганды

1077600
18
Қарағанды облысының ішкі істер Департаменті
144
Видео бақылау жүйесіндегі жедел басқару Орталығында жұмыс жасау
Қарағанды қаласының бюджеті
7758720
19
Қарағанды қаласының ішкі істер Басқармасы
306
Құжаттарды өңдеу жұмысы, шақыру қағаздары мен хаттарды жеткізу, құжаттардың санын толтыру мен тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
16487280
20
"Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
80
Әлеуметтік төлемдер алуға құқығы бар азаматтарды анықтау мақсатында аула аралау, қаланың әлеуметтік картасын нақтылау, құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
4310400
21
Қазыбек би атындағы ауданның үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімше
20
Аула аралау, әлеуметтік картаны нақтылау, тексеру актілерін құру, аудан бойынша жалғызбасты қарт адамдарды анықтау
Қарағанды қаласының бюджеті
1077600
22
Октябрь ауданының үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімше
20
Аула аралау, әлеуметтік картаны нақтылау, тексеру актілерін құру, аудан бойынша жалғызбасты қарт адамдарды анықтау
Қарағанды қаласының бюджеті
1077600
23
"Қарағанды қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
13
"Мекенжай тіркелімі" дерекқорындағы мекенжайлық ақпаратты нақты бар ақпаратпен салыстырмалы түрде тексеру
Қарағанды қаласының бюджеті
700440
24
"Қарағанды қаласы қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
12
Коммуналдық меншік обьектілерін түгендеу жұмыстары, мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
658416
25
Қарағанды облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
18
Дағдарысқа қарсы шараларды жүзеге асыруға бағытталған жұмыссыздықтың санын өсірмеуге байланысты құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
969840
26
"Қарағанды қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі
32
Дағдарысқа қарсы бағдарламаларды орындауға байланысты құжаттарды өңдеу, ветеринарлық және ауыл шаруашылық қайта өңдеу обьектілерімен жұмыс
Қарағанды қаласының бюджеті
1724160
27
Қарағанды мемлекеттік хайуанаттар бағы
10
Көркейту, аймақтарды тазалау
Қарағанды қаласының бюджеті
538800
28
"Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
22
Көркейту, көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті
1233533
29
"Қазақавтожол" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қарағанды облыстық филиалы
42
Автомобиль жолдарын көгалдандыру және күтіп ұстау
Қарағанды қаласының бюджеті
2305768
Барлығы
1818
98788000

1077600
18
Департамент внутренних дел Карагандинской области
144
Осуществление работы в Центре оперативного управления в системе видеонаблюдения
Бюджет города Караганды
7758720
19
Управление внутренних дел города Караганды
306
Осуществление работы по обработке документов, доставка повесток и писем, размножение и рассылка документов
Бюджет города Караганды
16487280
20
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Караганды"
80
Подворный обход с целью выявления граждан, имеющих право на социальные выплаты, уточнение социальной карты города, обработка документов
Бюджет города Караганды
4310400
21
Отделение социальной помощи на дому района имени Казыбек би
20
Подворный обход, уточнение социальной карты, составление актов обследования, выявление одинокопроживающих престарелых граждан по району
Бюджет города Караганды
1077600
22
Отделение социальной помощи на дому Октябрьского района
20
Подворный обход, уточнение социальной карты, составление актов обследования, выявление одинокопроживающих престарелых граждан по району
Бюджет города Караганды
1077600
23
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Караганды"
13
Сверка адресной информации, имеющейся в базе данных "Адресный регистр" с реально существующей
Бюджет города Караганды
700440
24
Государственное учреждение "Отдел финансов города Караганды"
12
Работа по инвентаризации объектов коммунальной собственности, обработка документов, сдаваемых в архив.
Бюджет города Караганды
658416
25
Управление координации занятости и социальных программ Карагандинской области
18
Обработка документов по реализации антикризисных мероприятий по недопущению роста безработицы
Бюджет города Караганды
969840
26
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Караганды"
32
Обработка документов по выполнению антикризисной программы, работа с ветеринарными и сельхозперерабатывающими объектами
Бюджет города Караганды
1724160
27
Карагандинский государственный зоологический парк
10
Благоустройство, уборка территории
Бюджет города Караганды
538800
28
Государственное учреждение "Отдел образования города Караганды"
22
Благоустройство, озеленение
Бюджет города Караганды
1233533
29
Карагандинский областной филиал Республиканского государственного предприятия "Казахавтодор"
42
Содержание и озеленение автомобильных дорог
Бюджет города Караганды
2305768
ИТОГО
1818
98788000