Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы ХVІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 171 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XVIII сессиясының 2009 жылғы 4 ақпандағы N 190 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 ақпанда N 8-1-88 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне 2008 жылғы 4 желтоқсандағы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы ХVІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 171 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелу нөмірі N 8-1-86), N 135 (464) "Взгляд на события" газетінде 2008 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармағында:
1) тармақшасында:
"19 689 663" сандары "20 090 032" сандарымен алмастырылсын;
"1 498 781" сандары "1 586 050" сандарымен алмастырылсын;
"6 074 865" сандары "6 387 965" сандарымен алмастырылсын;
2) тармақшасында:
"19 448 968" сандары "20 121 532" сандарымен алмастырылсын;
4) тармақшасында:
"304 000" сандары "576 195" сандарымен алмастырылсын;
5) тармақшасында:
"304 000" сандары "576 195" сандарымен алмастырылсын;
келесі мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 272 195 мың теңге";
2) көрсетілген шешімнің 125 қосымшасы осы шешімнің 123 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
IV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихаттың
XVIII сессияның төрағасы                   Б. Зорин
Қарағанды қалалық
мәслихат хатшысы                           Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2009 жылғы 4 ақпандағы XVIII сессиясының
№ 190 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2008 жылғы 24 желтоқсандағы XVI сессиясының
№ 171 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года № 171 "О бюджете города Караганды на 2009 год"
Решение XVIІІ сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 4 февраля 2009 года N 190. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 19 февраля 2009 года N 8-1-88. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171 "О бюджете города Караганды на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-86, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 31 декабря 2008 года N 135 (464) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "19 689 663" заменить цифрами "20 090 032";
цифры "1 498 781" заменить цифрами "1 586 050";
цифры "6 074 865" заменить цифрами "6 387 965";
в подпункте 2):
цифры "19 448 968" заменить цифрами "20 121 532";
в подпункте 4):
цифры "304 000" заменить цифрами "576 195";
в подпункте 5):
цифры "304 000" заменить цифрами "576 195";
дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 272 195 тыс. тенге";
2) приложения 125 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель внеочередной
XVIII сессии Карагандинского
городского маслихата IV созыва             Б. Зорин
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Бексултанов
Приложение 1
к решению XVIII сессии Карагандинского
городского маслихата от 4 февраля 2009 года N 190
Приложение 1
к решению XVI сессии Карагандинского
городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171
Бюджет города Караганды на 2009 год
категория
Сумма,
тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
544695
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
544695
Атауы
Сома (мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-576195
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
576195
Қарағанды қалалық мәслихатының
2009 жылғы 4 ақпандағы XVIII сессиясының
№ 190 шешіміне
2 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2008 жылғы 24 желтоқсандағы XVI сессиясының
№ 171 шешіміне
2 қосымша
2009 жылға арналған қала бюджеті түсімі құрамында бекітілген облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер және бюджеттік несиелер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
7131965
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3241388
Нысаналы даму трансферттері
3097189
Заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер
49388
Бюджеттік кредиттер
744000
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3241388
оның ішінде:
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін
32775
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін
16623
Қайтадан енгізілген білім беру нысандарын ұстауға
18209
Білім беру саласының мемлекеттік жүйесінде жаңа технология енгізуге
25429
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге және күнкөріс шегі мөлшерінің өсуіне байланысты 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайын берілетін мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге
6690
Медициналық-әлеуметтік мекемелердің тамақтану нормасын ұлғайтуға
5930
Қарағанды облысының 2006-2012 жылдарға арналған автомобиль жолдарын дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығын дамыту және "Менің аулам" бағдарламаларын іске асыруға
3135732
Нысаналы даму трансферттер
3097189
оның ішінде:
Білім беру объектілерін салуға және қайта жөндеуге
149800
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
144000
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
2163700
"2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
64389
Жылу энергетикалық жүйесін даму
379300
Қарағанды қаласындағы "Тұрғын үй қорын басқару" коммуналды мемлекеттік кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту
196000
Заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
544695
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
544695
Наименование
Сумма
(тысяч
тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
-576195
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
576195
Приложение 2
к решению XVIII сессии Карагандинского
городского маслихата от 4 февраля 2009 года N 190
Приложение 2
к решению XVI сессии Карагандинского
городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета, учтенные в составе поступлений бюджета города на 2009 год
Наименование
Сумма
(тыс.
тенге)
1
2
Всего
7131965
в том числе:
Целевые текущие трансферты
3241388
Целевые трансферты на развитие
3097189
Трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства
49388
Бюджетные кредиты
744000
Целевые текущие трансферты
3241388
в том числе:
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
32775
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждений начального, основного среднего и общего среднего образования
16623
На содержание вновь вводимых объектов образования
18209
На внедрение новых технологии государственной системы в сфере образования
25429
На выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
6690
На увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
5930
На реализацию региональной программы развития автомобильных дорог Карагандинской области на 2006-2012 годы, на реализацию программ развития жилищно-коммунального хозяйства и "Мой двор"
3135732
Целевые трансферты на развитие
3097189
в том числе:
На строительство и реконструкцию объектов образования
149800
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
144000
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
2163700
На развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы"
64389
На развитие теплоэнергетической системы
379300
Увеличение уставного капитала коммунального государственного предприятия "Управление жилым фондом" города Караганды
196000
Трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства

49388
Бюджеттік кредиттер
744000
оның ішінде:
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нольдік ставка сыйақы (мүдде) бойынша тұрғын үй салуға және сатып алуға
744000
Қарағанды қалалық мәслихатының
2009 жылғы 4 ақпандағы XVIII сессиясының
№ 190 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2008 жылғы 24 желтоқсандағы XVI сессиясының
№ 171 шешіміне
5 қосымша
2009 жылға арналған қала бюджеті шығыны құрамында бекітілген облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер және бюджеттік несиелер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы

49388
Бюджетные кредиты
744000
в том числе:
На строительство и приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
744000
Приложение 3
к решению XVIII сессии Карагандинского
городского маслихата от 4 февраля 2009 года № 190
Приложение 5
к решению XVI сессии Карагандинского
городского маслихата от 24 декабря 2008 года № 171
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета, учтенные в составе расходов бюджета города на 2009 год
Наименование
Сумма
(тыс.
тенге)
1
2
Всего