Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген мамандарға көтермелі жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау ұсыну туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 19/220 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 желтоқсанда N 8-2-100 тіркелді. Күші жойылды - Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы N 21/247 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жезқазған қалалық мәслихатының 2010.03.12 N 21/247 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына және "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы Қаулысына сәйкес Жезқазған қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген мамандарға көтермелі жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін жетпіс айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік қолдау ұсынылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Н. Ярмак
Қалалық мәслихат хатшысы                   Қ. Әбдіров

О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения жилья специалистам, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 19/220. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 25 декабря 2009 года N 8-2-100. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата от 12 марта 2010 года N 21/247
Сноска. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата от 12.03.2010 N 21/247.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Специалистам, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты предоставить подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения жилья в размере семидесятикратный месячный расчетный показатель.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского Маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Н. Ярмак
Секретарь городского маслихата             К. Абдиров