Теміртау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 2/4 "Қалалық бюджет қаражаттарынан төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 16/6 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 мамырда N 8-3-80 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы N 11/12 қаулысымен

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Темиртау от 15 января 2009 года N 2/4 "Об организации общественных работ, оплачиваемых из средств городского бюджета"
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 23 апреля 2009 года N 16/6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 21 мая 2009 года N 8-3-80. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 25 марта 2010 года N 11/12

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2010.03.25 N 11/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабын және 20-бабының 5-тармағын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру шаралары туралы" N 836 қаулысын, Теміртау қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 14 сессиясының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-3-68 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 14 қаңтардағы, 21 қаңтардағы N 2, N 3 "Зеркало" және 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 3 "Теміртау" газеттерінде жарияланған) N 14/4 шешімін орындау үшін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарын басшылыққа ала отырып, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 25.03.2010 N 11/12.
Во исполнение статьи 7, пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года  N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"", решения 14 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2008 года N 14/4 "О городском бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8–3–68, опубликовано 14 января, 21 января 2009 года в газете "Зеркало" N 2, N 3 и 15 января 2009 года в газете "Темиртау" N 3), руководствуясь статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Теміртау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 2/4 "Қалалық бюджет қаражаттарынан төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-3-73 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 4 ақпандағы N 05 "Зеркало" және 2009 жылғы 5 ақпандағы N 6 "Теміртау" газеттерінде жарияланған) қаулысының 1-қосымшасы жаңа мәтінде берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Серік Шәкірұлы Әкеновке жүктелсін.

1. Приложение 1 к постановлению акимата города Темиртау от 15 января 2009 года N 2/4 "Об организации общественных работ, оплачиваемых из средств городского бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8–3–73, опубликовано 4 февраля 2009 года в газете "Зеркало" N 05, и 5 февраля 2009 года в газете "Темиртау" N 6) изложить в новой редакции.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Акенова Серика Шакировича.

3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теміртау қаласының әкімі                   О. Бітебаев
Теміртау қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 23 сәуірдегі
N 16/6 қаулысына 1-қосымша
Жұмыссыздарды қоғамдық ақылы жұмыстарға жіберетін Теміртау қаласы мекемелерінің, ұйымдарының және кәсіпорындарының тізбесі
N
Кәсіпорындар, ұйымдар, мекемелер атауы
Жұмыссыздар саны
1.
Теміртау қаласының әділет басқармасы
90
2.
"Қарағанды облысы Теміртау қаласының Қорғаныс істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
80
3.
"Теміртау қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" мемлекеттік мекемесі

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                О. Битебаев
Приложение 1
к постановлению акимата
города Темиртау
от 23 апреля 2009 года
N 16/6
Перечень организаций, предприятий и учреждений города Темиртау
для направления безработных на общественные оплачиваемые работы
N п/п
Наименование предприятий, организаций, учреждений
Количество безработных
1.
Управление юстиции города Темиртау
90
2.
Государственное учреждение "Управление по делам обороны города Темиртау Карагандинской области"
80
3.
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Темиртау"