2009 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары, ұйымдары, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 02/02 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласы әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қаңтарда N 8-4-132 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 4-13/140 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 31.01.2014 № 4-13/140 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесіне сәйкес, жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамту және олардың табыс табуы үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырудың тиімділігін арттыру, кедейшілікті болдырмау, жұмыссыздық ауқымы мен деңгейін қысқарту мақсатында, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары,  ұйымдары, мекемелерінің тізбесі бекітілсін (қосымшаға сәйкес).
2. "Балқаш қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" Мемлекеттік мекемесіне (әрі қарай ММ) (Қ.Қ. Адамова):
1) бекітілген тізбе бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізу үшін кәсіпорындар, ұйымдар, мекемелермен қоғамдық жұмысқа жіберілген жұмыссыздардың еңбекақы мөлшері, қаржыландыру көздері және жұмыс түрлері мен нақты жұмыс шарттары көрсетілген келісім-шарттарға отыруды іске асырсын;
2) 2009 жылы қалалық бюджеттен бөлінген қаражат көлемінде және қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдар тізбесіне сәйкес жұмыссыздарды қоғамдық жұмысқа жіберуді іске асырсын;
3) қоғамдық жұмысқа жіберілген жұмыссыздардың еңбекақысын төлеуді екінші деңгейдегі банктердегі жұмыссыздардың өз есеп шоттарына аудару арқылы жүзеге асырсын;
4) қоғамдық жұмысқа жіберілген жұмыссыздардың еңбекақылары ең төменгі төлемақы мөлшерінде төленсін;

Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Балхаш, в которых будут проводиться общественные работы в 2009 году
Постановление акимата города Балхаша Карагандинской области от 15 января 2009 года N 02/02. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 28 января 2009 года N 8-4-132. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо акима города Балхаш Карагандинской области от 31 января 2014 года № 4-13/140)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо акима города Балхаш Карагандинской области от 31.01.2014 № 4-13/140).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и Законом Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, в соответствии с Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях повышения эффективности организации общественных работ, для обеспечения их временной занятостью и получения дохода безработными, преодоления бедности, сокращения масштабов и уровня безработицы, акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организаций, учреждений города, в которых будут проводиться общественные работы в 2009 году (согласно приложению).
2. Государственному учреждению (далее ГУ) "Отдел занятости и социальных программ города Балхаш" (Адамова К.К.):
1) заключить договора на проведение общественных работ с предприятиями, организациями и учреждениями города, согласно утвержденного перечня, с указанием видов и конкретных условий общественных работ, источников финансирования и размера оплаты труда безработных, направленных на общественные работы;
2) осуществлять направление безработных на общественные работы в соответствии с утвержденным перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете города на 2009 год;
3) оплату труда безработных, направленных на общественные работы, производить путем зачисления на лицевые счета безработных в банках второго уровня;
4) оплату труда безработных, направленных на общественные работы производить в размере одной минимальной заработной платы;

5) "Қалалық коммуналдық шаруашылық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына қоғамдық жұмысқа жіберілген жұмыссыздарға ең төменгі еңбекақы мөлшерінің екі есе көрсеткішінде төленсін.
3. "Балқаш қаласының қаржы бөлімі" ММ (Ж.Қ. Томпиева): бекітілген бюджетке сәйкес қаржыландыруды іске асырсын.
4. Балқаш қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 44/03 "2009 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары, ұйымдары, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысы жойылсын.

5) оплату труда безработных, направленных на общественные работы в коммунальное государственное предприятие "Городское коммунальное хозяйство" производить в размере двух минимальных заработных плат.
3. ГУ "Отдел финансов города Балхаш" (Томпиева Ж.К.): осуществлять финансирование общественных работ в соответствии с утвержденным бюджетом.
4. Постановление акимата города Балхаш от 25 декабря 2008 года N 44/03 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Балхаша, в которых будут проводиться общественные работы в 2009 году" отменить.