Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының N 99 "2009 жылға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХІV сессиясының 2009 жылғы 27 ақпандағы N 122 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 наурызда N 8-5-66 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 1-24/70 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.22 N 1-24/70 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының N 99 "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-60, 2008 жылы 30 желтоқсанда N 53 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
2) тармақшадағы:
"907 087" саны "911 762" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"1" саны "4676" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"1" саны "4676" санымен ауыстырылсын;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары "1" саны "4676" санымен ауыстырылсын;
2) Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының N 99 "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" көрсетілген шешімнің N 1 қосымшаcы осы шешімнің N 1 қосымшаcына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
XІV сессия төрағасы                        C. Сыртанбеков
Қалалық Мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдірсізов
КЕЛІСІЛДІ:
Қаражал қаласының әкімі
__________________ Ғ. Мұқашев
2009 жылғы 27 ақпан
Қаражал қалалық Мәслихатының
2009 жылғы 27 ақпандағы
N 122 шешіміне
1-қосымша
2009 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год"
Решение ХIV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 27 февраля 2009 года N 122. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 19 марта 2009 года N 8-5-66. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2011 года № 1-24/70)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2011 № 1-24/70).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-60, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 30 декабря 2008 года N 53) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "907 087" заменить цифрами "911 762";
в подпункте 5):
цифру "1" заменить цифрами "4676";
в подпункте 6):
цифру "1" заменить цифрами "4676";
Движение остатков бюджетных средств цифру "1" заменить цифрами "4676";
2) приложения N 1 к указанному решению XII сессии городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложению N 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2009 года.
Председатель XІV сессии                    С. Сыртанбеков
Секретарь городского Маслихата             Н. Кадирсизов
СОГЛАСОВАНО:
Аким города Каражал
__________________ Г. Мукашев
27 февраля 2009 года
Приложение N 1
к решению
Каражалского городского Маслихата
от 27 февраля 2009 года N 122
Городской бюджет города Каражал на 2009 год
Категория
сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы