Қаражал қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 26 желтоқсандағы IV сессиясының № 41 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХІV сессиясының 2009 жылғы 27 ақпандағы N 123 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 наурызда N 8-5-67 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
2008 жылғы 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және қалалық Мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының N 99 "2009 жылға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 26 желтоқсандағы IV сессиясының N 41 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiмiнде тіркеу нөмірі 8-5-50, 2008 жылғы 16 сәуірдегі N 7 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешiмiне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармағы:
3) тармақшада "мүгедек болғандар" деген сөздер алынып тасталсын;
1 тармақта:
5) тармақшасының "15" саны "14" санымен ауыстырылсын;
1 тармақта:
1) тармақшасында "жұмыссыздар" деген сөзден кейін "және қоғамдық жұмысқа қатысушылар" деген сөздермен толықтырылсын;
1 тармақта:
5) тармақшасында "зейнетақы төлемдерiн алушылар" деген сөздердiң алдында "жұмыс істемейтін" деген сөздермен толықтырылсын;
1 тармақ мынадай мазмұндағы 7), 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы алушылар (әр балаға);
8) қамқорлыққа (қорғаншылыққа) алынған балалар.".
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қалалық Мәслихаттың бюджет және экономия мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Мусин) жүктелсiн.
3. Осы шешім 2009 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
XIV сессия төрағасы                        C. Сыртанбеков
Қалалық Мәслихат хатшысы                   Н. Кәдірсізов

О внесении изменений и дополнений в решение IV сессии Каражалского городского Маслихата от 26 декабря 2007 года N 41 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов"
Решение ХIV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 27 февраля 2009 года N 123. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 19 марта 2009 года N 8-5-67. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением XII сессии городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение IV сессии Каражалского городского Маслихата от 26 декабря 2007 года N 41 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-50, опубликовано в газете "Қазыналы өңiр" от 16 апреля 2008 года N 7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 3) слова "ставшие инвалидами" исключить;
в пункте 1:
в подпункте 5) цифру "15" заменить цифрой "14";
в пункте 1:
в подпункте 1) после слов "в службе занятости" дополнить словами "и принимающие участие в общественных работах";
в пункте 1:
в подпункте 5) перед словами "получатели пенсионных выплат" дополнить словами "неработающие";
пункт 1 дополнить подпунктами 7), 8) следующего содержания:
"7) получатели государственного пособия на детей до 18 лет (на каждого ребенка);
8) дети, находящиеся под опекой (попечительством).".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на председателя постоянной комиссии городского Маслихата по вопросам бюджета и экономики (Б. Мусин).
3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2009 года.
Председатель XIV сессии                    C. Сыртанбеков
Cекретарь городского Маслихата             Н. Кадирсизов