Коммуналдық қызметке төлеуге материалдық көмек көрсету туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының XXIII сессиясының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 209 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 қаңтарда N 8-5-85 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 қазандағы N 378 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2011.10.18 N 378 шешімімен.
2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы", 1995 жылғы 28 сәуiрдегi "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына және қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Коммуналдық қызметке Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне олармен бiрге тұратын отбасы мүшелеріне және Қаражал қаласының Құрметтi азаматтарына - 100 % материалдық көмек көрсету мақұлдансын.
2. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (Гармашова Н.Н.):
1) материалдық көмекті тағайындау және төлем алушылардың жеке есеп шотына аудару жұмыстарын қамтамасыз етеді;
2) бір айлық төлемақы мөлшерін бір адам басына тұтыну нормасы бойынша анықтайды, оның ішінде:
электр қуаты үшін қызмет көрсетушiнiң бастапқыда бекiтiлген тарифi бойынша, 150 киловатт сағаттан артық емес;
суық су мен канализация үшін, қызмет көрсетушілер бекіткен тарифтер бойынша;
қоқыс шығару үшін, қызмет көрсетушілер бекіткен тарифтер бойынша;
жылу беру үшін, қызмет көрсетушілер бекіткен тариф бойынша, 18 шаршы метрден артық емес, жалғыз басты тұратындарға 30 шаршы метрден артық емес;
көмір үшін - 1 шаршы метрге 225 килограмм, 18 шаршы метрден артық емес, жалғыз басты тұратындарға 30 шаршы метрден артық емес, өңірде қалыптасқан тоқсандық орта статистикалық бағамен;
газ үшін, орта статистикалық мәлімет бойынша, бір айға 1 баллон (27 литр).
3. Қаражал қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 39 "Коммуналдық қызметке төлеуге материалдық көмек көрсету туралы" шешімінің (2008 жылғы 08 ақпандағы нормативтiк құқықтық кесiмдер мемлекеттiк тiркеудiң тiзiмiнде тiркеу нөмірі 8-5-48, 2008 жылғы 16 ақпандағы "Қазыналы өңір" газетiнiң 7 нөмiрiнде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қалалық Мәслихаттың әлеуметтiк сала және құқық қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясының төрағасына (С. Сыртанбеков) жүктелсін.

Об оказании материальной помощи на оплату коммунальных услуг
Решение XХIII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2009 года N 209. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 20 января 2010 года N 8-5-85. Утратило силу - решением Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 18 октября 2011 года N 378
Сноска. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 18.10.2011 N 378.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года и решением ХХIII сессии городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Одобрить оказание материальной помощи на оплату коммунальных услуг участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и членам их семей, совместно проживающих с ними и Почетным гражданам города Каражал - 100 %.
2. Отдел занятости и социальных программ (Гармашова Н.Н.):
1) обеспечивает назначение и выплату материальной помощи и перечисляет на лицевые счета получателей;
2) определяет нормы потребления на одного человека в месяц, в том числе:
за электроэнергию, исходя из утвержденного тарифа услугодателя, но не более 150 киловатт в час;
за холодную воду и канализацию, исходя из утвержденного тарифа услугодателя;
за вывоз мусора, исходя из утвержденного тарифа услугодателя;
за отопление, исходя из утвержденного тарифа услугодателя, но не более 18 квадратных метров, для одиноко проживающих не более 30 квадратных метров;
за уголь - 225 килограмм на 1 квадратный метр, но не более 18 квадратных метров, для одиноко проживающих не более 30 квадратных метров по среднестатистической цене, сложившейся в регионе за отчетный квартал;
за газ, по среднестатистическим данным 1 баллон в месяц (27 литров).
3. Признать утратившим силу решение Каражалского городского Маслихата от 26 декабря 2007 года N 39 "Об оказании материальной помощи на оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-48 от 08 февраля 2008 года, опубликовано в газете "Қазыналы өңiр" 16 февраля 2008 года N 7).
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на председателя постоянной комиссии городского Маслихата по вопросам социальной сферы и правовой защиты (С. Сыртанбеков).

5. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
XXIII сессияның төрағасы,
қалалық Мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдiрсiзов

5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель XХIII сессии,
секретарь городского Маслихата             Н. Кадирсизов