2009 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 02/14 қаулысы. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әділет басқармасында 2009 жылғы 03 ақпанда N 8-6-76 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережеcіне" сәйкес жұмыссыз азаматтарды әлеуметік пайдалы бағыты бар жұмыстарға тарту мақсатында, оларды уақытша жұмыспен қамтамасыз ету үшін қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы бойынша 2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 700 адам есебінде айқындалсын (N 1 қосымша).
2. 2009 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Сәтбаев қаласының мемлекеттік мекемелерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, жағдайлары және қаржыландыру көздері бекітілсін (N 2 қосымша).
3. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың еңбекақы мөлшері Қазақстан Республикасының заңнамасымен 2009 жылға белгіленген жалақының ең төменгі мөлшерінің бір жарым сомасынан төмен болмайтын көлемде белгіленсін.
4. "Сәтбаев қаласының қаржы бөлімі" ММ (Сәкеев Е.Х.) қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды жергілікті бюджеттен бекітілген қаражат шегінде жүргізсін.

Об организации общественных работ на 2009 год
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 15 января 2009 года N 02/14. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 03 февраля 2009 года N 8-6-76. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года, в целях привлечения безработных граждан к трудовой деятельности, имеющей социально-полезную направленность, для обеспечения их временной занятости, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2009 год по городу Сатпаев в количестве 700 человек (приложение N 1).
2. Утвердить перечень государственных учреждений города Сатпаев, в которых будут проводиться общественные работы в 2009 году, виды, объемы, условия и источники их финансирования (приложение N 2).
3. Размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах, установить не ниже полуторной суммы минимального размера заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2009 год.
4. ГУ "Отдел финансов г. Сатпаев" (Сакеев Е.Х.) производить финансирование общественных работ из местного бюджета в пределах утвержденных средств.