"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы XV сессиясының N 175 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 217 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 сәуірде N 8-6-80 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 94/5-5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.04.12 N 94/5-5 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Қарағанды облыстық Мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы XIII сессиясының N 175 шешіміне және "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Қарағанды облыстық Мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсанындағы XIII сессиясының N 175 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қарағанды облыстық Мәслихатының 2009 жылғы 20 сәуірдегі XVI сессиясының N 210 шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы XV сессиясының (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2008 жылдың 29 желтоқсанында 8-6-74 нөмірімен тіркелген және 2008 жылдың 31 желтоқсанындағы "Шарайна" газетінің 119 нөмірінде жарияланды) N 175 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"2 млрд. 529 млн. 870 мың" сандары "2 млрд. 558 млн. 270 мың" сандарына ауыстырылсын;
"1 млрд. 932 млн. 804 мың" сандары "1 млрд. 961 млн. 204 мың" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 млрд. 544 млн. 662 мың" сандары "2 млрд. 478 млн. 516 мың" сандарына өзгертілсін;
5) тармақшадағы:
"алу 106 млн." сандары "алу 11 млн. 454 мың." сандарына өзгертілсін;
6) тармақшадағы:
бірінші жолдағы "106 млн." сандары "11 млн. 454 мың" сандарына ауыстырылсын;
екінші жолдағы "106 млн." сандары "0 мың." санына ауыстырылсын;
төртінші жолдағы "0 мың" саны "11 млн. 454 мың" сандарына ауыстырылсын;
2) 2-тармақтағы:
үшінші абзацтан кейін келесі мазмұндағы абзацтар қосылсын:
"аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында мәдениет нысандарын күрделі, ағымдық жөндеуге – 11 млн. 500 мың теңге;
аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында білім беру нысандарын күрделі, ағымдық жөндеуге – 37 млн. теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение XV сессии Сатпаевского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 175 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 24 апреля 2009 года N 217. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 29 апреля 2009 года N 8-6-80. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 12 апреля 2011 года N 94/5-5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Сатпаевского городского маслихата от 12.04.2011 № 94/5-5).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением ХIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 "Об областном бюджете на 2009 год" и решением ХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 20 апреля 2009 года N 210 "О внесении изменений и дополнений в решение ХIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 "Об областном бюджете на 2009 год" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХV сессии Сатпаевского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 175 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 29 декабря 2008 года за номером N 8-6-74 и опубликовано 31 декабря 2008 года в N 119 газеты "Шарайна") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 млрд. 529 млн. 870 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 558 млн. 270 тыс.";
цифры "1 млрд. 932 млн. 804 тыс." заменить цифрами "1 млрд. 961 млн. 204 тыс.";
в подпункте 2):
цифры "2 млрд. 544 млн. 662 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 478 млн. 516 тыс.";
в подпункте 5):
цифры "минус 106 млн." заменить цифрами "минус 11 млн. 454 тыс.";
в подпункте 6):
в строке первой цифры "106 млн." заменить цифрами "11 млн. 454 тыс.";
в строке второй цифры "106 млн." заменить цифрами "0 тыс.";
в строке четвертой цифры "0 тыс." заменить цифрами "11 млн. 454 тыс.";
2) в пункте 2:
после абзаца третьего добавить абзацы следующего содержания:
"на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров – 11 млн. 500 тыс. тенге;
на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров – 37 млн. тенге;

әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 9 млн. 900 мың теңге;";
"80 млн." сандары "50 млн." сандарына ауыстырылсын;
3) 3-тармақ алынып тасталсын;
4) 9-тармақтағы "80 млн." сандары "50 млн." сандарына ауыстырылсын;
5) 9-1, 9-2, 9-3 тармақтарымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"9-1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында мәдениет нысандарын күрделі, ағымдық жөндеуге 11 млн. 500 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики – 9 млн. 900 тыс. тенге;";
цифры "80 млн." заменить цифрами "50 млн.";
3) пункт 3 исключить;
4) в пункте 9 цифры "80 млн." заменить цифрами "50 млн.";
5) дополнить пунктами 9-1, 9-2, 9-3 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 11 млн. 500 тыс. тенге.

9-2. 2009 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясы іске асыру аясында білім беру нысандарын күрделі, ағымдық жөндеуге 37 млн. теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
9-3. 2009 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге 9 млн. 900 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";

9-2. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации Стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 37 млн. тенге.
9-3. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в сумме 9 млн. 900 тыс. тенге.";