Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыру және жою орнын айқындау туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 18 қарашадағы N 28/12 қаулысы. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 желтоқсанда N 8-6-92 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 88/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 06.12.2021 № 88/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 288 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің 2009 жылғы 26 қаңтарда берген N 00054645 қоршаған ортаға эмиссияға рұқсаты негізінде Сәтбаев қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Бұрынғы Златоуст-Беловский карьерінің аумағында орналасқан жалпы көлемі екі гектар жер телімі өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыру және жою орыны болып айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары Қ.А. Шайжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі
С.Т. Медебаев
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министірлігінің
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиялогиялық
комитетінің Қарағанды облысы
бойынша департаментінің
"Сәтбаев қаласы бойынша
мемлекеттік санитарлық-эпидемиялогиялық
қадағалау басқармасы"
мемлекеттік мекеменің бастығы
Б.М. Құндақбаев
Қазақстан Республикасының
қоршаған ортаны қорғау
Министірлігінің Нұра-Сарысу
экология Департаментінің бастығы
Б.А. Смағұлов

Об определении места размещения и удаления отходов производства и потребления
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 18 ноября 2009 года N 28/12. Зарегистрировано управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 25 декабря 2009 года N 8-6-92. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 6 декабря 2021 года № 88/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 06.12.2021 № 88/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 288 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, на основании разрешения на эмиссию в окружающую среду за N 00054645 от 26 января 2009 года, выданного Министерством охраны окружающей среды Республики Казахстан, акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить местом размещения и удаления отходов производства и потребления земельный участок общей площадью два гектара, расположенный на территории бывшего Златоуст-Беловского карьера.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Шайжанова К.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев
С.Т. Медебаев
"Согласовано"
Начальник Государственного
учреждения "Управление
государственно-эпидемиологического
надзора по городу Сатпаев
Департамента Комитета
государственно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Карагандинской области"
Б.М. Кундакбаев
Начальник Нура-Сарысуйского
Департамента экологии
Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Б.А. Смагулов