Саран қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылы жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу туралы" N 576 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 12 наурыздағы N 33 қаулысы. Қарағанды облысы Саран қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 сәуірде N 8-7-83 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 2011 жылғы 21 сәуірдегі N 5-2/748 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 2011.04.21 N 5-2/748 хатымен).
2009 жылға арналған жұмыссыздар үшін ақы төленетін қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын қала ұйымдарының және олардың түрлерінің көбеюіне байланысты, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарын басшылыққа ала отырып қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Саран қаласының әділет басқармасында тіркелген (N 8-7-75) және 2009 жылғы 24 қаңтардағы қалалық "Ваша газета" газетінде – ресми  N 4 басылымында жарияланған Саран қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылы жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу туралы" N 576 қаулысына келесі өзгерту енгізілсін:
қосымшаға сәйкес жаңа басылымда 1 қосымша жазылсын.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін өз күшіне енеді және қалалық "Ваша газета" газетінде ресми түрде жарияланған күннен кейін он күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.

О внесении изменения в постановление акимата города Сарани от 18 декабря 2008 года N 576 "О направлении безработных на общественные работы в 2009 году"
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 12 марта 2009 года N 33. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 16 апреля 2009 года N 8-7-83. Утратило силу в связи с истечением срока, на которое было принято постановление - (письмо акима города Сарани Карагандинской области от 21 апреля 2011 года № 5-2/748)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока, на которое было принято постановление - (письмо акима города Сарани от 21.04.2011 № 5-2/748).
В связи с увеличением организаций города, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных на 2009 год и их виды, руководствуясь статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Сарани от 18 декабря 2008 года N 576 "О направлении безработных на общественные работы в 2009 году", зарегистрированного в Управлении юстиции города Сарани (N 8-7-75) и опубликованного в официальном издании – городской газете "Ваша газета" за 24 января 2009 года N 4, внести следующее изменение:
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложения.
2. Данное постановление вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования в городской газете "Ваша газета".