Шахтинск қаласында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 8/16 қаулысы. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 09 шілдеде N 8-8-69 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 сәуірдегі N 11/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 04.04.2014 N 11/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2010.04.19 N 7/12 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
1.п"Шахтинск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) әлеуметтік жұмыс орындарында жұмыс істеуге ниет білдірген мақсатты топтар қатарына жататын жұмыссыз азаматтарды жұмысқа жіберу және қабылдау, осы санаттағы азаматтарды қызметке орналастыру жөнінде жұмыс берушілермен шарт жасау, әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастырудың тиімділігін қадағалау және жасалған шарттарды орындау бойынша жұмыстар жүргізсін;
2) соңынан сәйкес шарт жасай отыра, әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынушы жұмыс берушілердің іріктеуін жүргізсін;
3) әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру мониторингін жүргізсін.
2. Долинка, Новодолинский, Шахан кенттердің әкімдері Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте "Шахтинск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде тіркеуде тұрған, мақсатты топтарға жататын жұмыссыз азаматтарды уақытша жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын құру жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыруға жәрдем көрсетсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары Б.К. Егишевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Е. Утешев

О мерах по организации социальных рабочих мест в городе Шахтинск
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 28 мая 2009 года N 8/16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинска Карагандинской области 09 июля 2009 года N 8-8-69. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 4 апреля 2014 года № 11/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 04.04.2014 № 11/4.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 19.04.2010 N 7/12 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Шахтинска":
1) проводить работу по приему и направлению на работу безработных граждан из целевых групп, изъявивших желание работать на социальных рабочих местах, заключению договоров с работодателями по трудоустройству данной категории граждан, отслеживанию эффективности организации социальных рабочих мест и исполнению заключенных договоров;
2)ппроизвести отбор работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест, с последующим заключением соответствующих договоров;
3) проводить мониторинг трудоустройства на социальные рабочие места.
2.пАкимам поселков Долинка, Новодолинский, Шахан оказывать содействие в организации работы по созданию социальных рабочих мест для временного трудоустройства безработных граждан из целевых групп, зарегистрированных Государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Шахтинска" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Егишева Б.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска                      Е. Утешев