Абай ауданы әкімінің 2007 жылғы 18 мамырдағы "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" N 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 1 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 наурызда N 8-9-55 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы N 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 24.02.2015 N 01 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйек "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес және ғимараттың баланстық тиістілігінің өзгеруіне және қайта жабдықталуына байланысты Абай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Абай ауданы әкімінің 2007 жылғы 18 мамырдағы "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" N 3 шешіміне (Абай ауданының әділет басқармасында 2007 жылғы 21 маусымдағы N 8-9-32 тіркелген, 2007 жылғы 23 маусымдағы аудандық "Абай ақиқат" газетінің N 25 басылған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағының 6 тармақшасы "N 597 сайлау учаскесі, орталығы  Қарағанды облысы мемлекеттік санитарлық эпидемиологиялық қадағалау департаменті Абай ауданы бойынша басқармасының ғимараты, мына мекен-жай бойынша орналасқан: Абай қаласы, 3 шағын аудан, 42 үй" сөздері "N 597 сайлау учаскесі, орталығы "Абай ауданының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мына мекен-жай бойынша орналасқан: Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43 үй" сөздерімен ауыстырылсын;
2) 1 тармағының 7 тармақшасы "N 598 сайлау учаскесі, орталығы  N 5 орта мектептің ғимараты, мына мекен-жай бойынша орналасқан: Абай қаласы, 3 шағын аудан, 43 үй" сөздері "N 598 сайлау учаскесі, орталығы "Абай ауданының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мына мекен-жай бойынша орналасқан: Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43 үй" сөздерімен ауыстырылсын;
3) 1 тармағының 8 тармақшасы "N 599 сайлау учаскесі, орталығы  N 5 орта мектептің ғимараты, мына мекен-жай бойынша орналасқан: Абай қаласы, 3 шағын аудан, 43 үй" сөздері "N 599 сайлау учаскесі, орталығы "Абай ауданының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мына мекен-жай бойынша орналасқан: Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43 үй" сөздерімен ауыстырылсын;
2. Осы шешім бірінші ресми басылымға шыққан күннен бастап 10 күннен кейін күшіне енеді.
Абай ауданының әкімі                       Т. Алтынбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай аудандық аймақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Құсайын Әшімов

О внесении изменений в решение акима Абайского района от 18 мая 2007 года N 3 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району"
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 26 февраля 2009 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 25 марта 2009 года N 8-9-55. Утратило силу решением акима Абайского района Карагандинской области от 24 февраля 2015 года N 01
Сноска. Утратило силу решением акима Абайского района Карагандинской области от 24.02.2015 N 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" в связи с изменением балансовой принадлежности и перепрофилированием зданий аким Абайского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Абайского района от 18 мая 2007 года N 3 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрированное в управлении юстиции Абайского района 21 июня 2007 года N 8-9-32, опубликованное в районной газете "Абай ақиқат" от 23 июня 2007 года N 25) следующие изменения:
1) в подпункте 6 пункта 1 слова "избирательный участок N 597 с центром в здании управления департамента государственного санитарно-эпидемиологического надзора Карагандинской области по Абайскому району, расположенного по адресу: город Абай, 3 микрорайон, дом 42" заменить словами: "избирательный участок N 597 с центром в здании государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Абайского района", расположенного по адресу: город Абай, 3 микрорайон, дом 43";
2) в подпункте 7 пункта 1 слова "избирательный участок N 598 с центром в здании средней школы N 5, расположенной по адресу: город Абай, 3 микрорайон, дом 43" заменить словами: "избирательный участок N 598 с центром в здании государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Абайского района", расположенного по адресу: город Абай, 3 микрорайон, дом 43";
3) в подпункте 8 пункта 1 слова "избирательный участок N 599 с центром в здании средней школы N 5, расположенной по адресу: город Абай, 3 микрорайон, дом 43" заменить словами: "избирательный участок N 599 с центром в здании государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Абайского района", расположенного по адресу: город Абай, 3 микрорайон, дом 43".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района                      Т. Алтынбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Абайской
районной территориальной
избирательной комиссии                     Ашимов Кусаин