Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне атаулы көмек көрсету туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі N 10/03 қаулысы. Қарағанды облысы Абай ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 мамырда N 8-9-59 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі N 07/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2010.04.12 N 07/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және Абай ауданының Әділет басқармасында 2008 жылдың 29 желтоқсанында № 8-9-50 тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде 2009 жылдың 1 қаңтарында № 1-2 (3747) жарияланған Абай аудандық мәслихаттың 10 кезекті сессиясының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 10/115 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешімін орындау мақсатында Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Абай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С.А. Ақсанов) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінде есепте тұрған Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне тұрғын үйді ұстау мен коммуналдық қызметтер төлемдерінің шығындары бойынша атаулы көмектің ай сайын уақытылы тағайындалып, азаматтардың жеке шоттарына түсуін қамтамасыз етсін.
2. Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне тұрғын үйді ұстау мен коммуналдық қызметтерді төлеу шығындары бойынша 2009 жылға арналған бюджеттік өтінімге сәйкес атаулы көмектің 3000 (үш мың) теңге сомасында ай сайынғы мөлшері бекітілсін.
3. Абай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы 01/40 "Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне тұрғын үйді ұстау мен коммуналдық қызметтер төлемдерінің шығындары бойынша атаулы көмек көрсету туралы" қаулысы жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары І.І. Ісләмовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі                       Т. Алтынбеков

Об оказании адресной помощи гражданам из числа участников и инвалидов Великой Отечественной войны
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 20 апреля 2009 года N 10/03. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 20 мая 2009 года N 8-9-59. Утратило силу - постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 12 апреля 2010 года N 07/02
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 12.04.2010 N 07/02.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и во исполнение решения 10 очередной сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 10/115 "О районном бюджете на 2009 год", зарегистрированного в Управлении юстиции Абайского района от 29 декабря 2008 года № 8-9-50 и опубликованного в районной газете "Абай-Ақиқат" от 1 января 2009 года № 1-2 (3747), акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Абайского района" (Аксанов С.А.) обеспечить ежемесячно своевременность назначения и выплаты на лицевые счета адресной помощи гражданам из числа участников и инвалидов Великой Отечественной войны, состоящих на учете в отделе занятости и социальных программ, по расходам на содержание жилища и оплату коммунальных услуг.
2. Утвердить ежемесячный размер адресной помощи по расходам на содержание жилища и оплату коммунальных услуг для участников и инвалидов Великой Отечественной войны в сумме 3000 (три тысячи) тенге, в соответствии с бюджетной заявкой на 2009 год.
3. Отменить постановление акимата Абайского района от 5 января 2009 года № 01/40 "Об оказании адресной помощи гражданам из числа участников и инвалидов Великой Отечественной войны, состоящих на учете в отделе занятости и социальных программ, по расходам на содержание жилища и оплату коммунальных услуг".
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ислямова И.И.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района                      Т. Алтынбеков