2009 жылы азаматтарды Қарқаралы аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесінде есепке тіркеуді өткізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 1 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әділет басқармасында 2009 жылғы 10 ақпанда N 8-13-58 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2010 жылғы 05 қаңтардағы N 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2010.01.05 N 1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", 2005 жылдың 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" N 371 Қаулысына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылдың қаңтар-наурыз айларында жасы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды, сондай-ақ бұрын тіркеуден өтпеген, жасы асқан азаматтарды "Қарқаралы аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесінде тіркеу ұйымдастырылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Дюсетаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          С. Апақашов

О проведении приписки граждан на призывном участке отдела по делам обороны Каркаралинского района в 2009 году
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 13 января 2009 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 10 февраля 2009 года N 8-13-58. Утратило силу - решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 05 января 2010 года N 1
Сноска. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 05.01.2010 N 1.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О воинской обязанности и воинской службе" от 8 июля 2005 года, Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года N 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", аким Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. В январе-марте 2009 года организовать приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Каркаралинского района", а также граждан старших возрастов, не прошедших раннее приписку.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района С. Дюсетаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Каркаралинского района               С. Апакашов