Жұмыссыз жастарға арналған "Жастардың іс-тәжірибесін" ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 19 мамырдағы N 147 қаулысы. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 18 маусымда N 8-13-65 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 20 сәуірдегі N 82 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2010.04.20 N 82 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы "Мемлекеттік басшының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңарту мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 264 Қаулысына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) бастапқы, орта және жоғарғы кәсіби білім беру орындарын бітірген, "Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде жұмыссыз ретінде тіркелген азаматтар (әрі қарай - жұмыссыз жастар) арасында "Жастардың іс-тәжірибесі" жұмысын өткізуді ұйымдастырсын;
2) жұмыссыз жастарға уақытша жұмыс орындарын ұсынуға ниет білдірген жұмыс берушілермен алты айдан аспайтын мерзім уақытқа дейін шарт жасасын;
3) жұмыссыз жастардың ай сайынғы он бес мың теңге көлеміндегі еңбек ақылары олардың есеп шоттарына аудару арқылы төленсін.
2. "Қарқаралы ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі 451-02-103 "Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындар және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту" бюджеттік бағдарлама бойынша тиісті жылдың аудан бюджетінде қарастырылған қаражаттар шегінде қаржыландыруды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Дюсетаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 мамырынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                Н. Омарханов

Об организации "Молодежной практики" для безработной молодежи
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 19 мая 2009 года N 147. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 18 июня 2009 года N 8-13-65. Утратило силу - постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 20 апреля 2010 года N 82
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 20.04.2010 N 82.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года N 264 "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района":
1) организовать работу по проведению "Молодежной практики" среди граждан, окончивших учебные заведения начального, среднего и высшего профессионального образования и зарегистрированных в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района" в качестве безработных (далее – безработная молодежь);
2) заключить договоры с работодателями, изъявившими желание предоставить временные рабочие места для безработной молодежи сроком не более шести месяцев;
3) производить оплату труда безработной молодежи в сумме пятнадцать тысяч тенге в месяц путем зачисления средств на их лицевые счета.
2. Государственному учреждению "Отдел финансов Каркаралинского района" осуществлять финансирование по бюджетной программе 451-02-103 "Расширение программ социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета" в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на соответствующий год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Дюсетаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 мая 2009 года.
Аким района                                Н. Омарханов