Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 шілдедегі N 15/167 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 тамызда N 8-13-66 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 30 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 30 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-54 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 103-104 (10745) сандарында жарияланған), аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 23 сәуірдегі 14 сессиясының "Аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14/156 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-62 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2009 жылғы 1 мамырдағы N 33-34 (10779) сандарында жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшада:
"2646608" сандары "2663208" сандарына ауыстырылсын;
"313591" сандары "326995" сандарына ауыстырылсын;
"6140" сандары "9336" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2672317" сандары "2688917" сандарына ауыстырылсын;
2) 5 тармақтағы:

О внесении изменений в решение сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 30 июля 2009 года N 15/167. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 06 августа 2009 года N 8-13-66. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2011 года N 30
Сноска. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 30.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-54, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 31 декабря 2008 года N 103-104 (10745), в которое внесены изменения решением 14 сессии районного Маслихата от 23 апреля 2009 года N 14/156 "О внесении изменений в решение 10 сессии районного Маслихата от 23 декабря 2008 года N 10/105 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-62, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 1 мая 2009 года N 33-34 (10779) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2646608" заменить цифрами "2663208";
цифры "313591" заменить цифрами "326995";
цифры "6140" заменить цифрами "9336";
в подпункте 2):
цифры "2672317" заменить цифрами "2688917";
2) в пункте 5:

"7000" сандары "3500" сандарына ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 23 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
15-сессия төрағасы                         Қ. Сламбеков
Аудандық Мәслихат хатшысы                  О. Жүкібаев
2009 жылғы 30 шілдедегі N 15/167
Қарқаралы аудандық
Мәслихатының шешіміне
1 қосымша

цифры "7000" заменить цифрами "3500";
3) приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель 15 сессии                     К. Сламбеков
Секретарь районного Маслихата              О. Жукубаев
Приложение 1
к решению Каркаралинского
районного Маслихата
от 30 июля 2009 года N 15/167
Приложение 1
к решению Каркаралинского
районного Маслихата