Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 172 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 сәуірде N 8-14-93 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 40 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 40 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне  N 8-14-87 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 (5083) санында жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2431578" сандары "2429578" сандарымен ауыстырылсын;
"2154482" сандары "2152482" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2441378" сандары "2439191" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"9200" сандары "13200" сандарымен ауыстырылсын;
бірінші абзацта:
"9200" сандары "13200" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 19000" сандары "алу 22813" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"19000" сандары "22813" сандарымен ауыстырылсын.
үшінші абзацта:
"19000" сандары "22813" сандарымен ауыстырылсын;
12) тармақта:
"6000" сандары "4000" сандарымен ауыстырылсын.
2. Жоғарыда көрсетілген шешімнің N 1, 4, 5, 6, 21, 25, 26, 27 қосымшалары осы шешімнің N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Д. Намысов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Е. Тұранов
КЕЛІСІЛДІ
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы
___________________ Мұхамеджанова М.С.
31 наурыз 2009 жылы
Нұра аудандық Мәслихаттың
2009 жылғы 31 наурыздағы
14 сессиясының N 172 шешіміне
1 қосымша
Нұра аудандық Мәслихаттың
2008 жылғы 24 желтоқсандағы
12 сессиясының N 148 шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сома (мың  теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 12 сессии Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение 14 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 31 марта 2009 года N 172. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 16 апреля 2009 года N 8-14-93. Утратило силу - письмо аппарата Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года N 40
Сноска. Утратило силу - письмо аппарата Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 40.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 12 сессии Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за N 8-14-87, опубликовано в газете "Нұра" от 30 декабря 2008 года N 52 (5083) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2431578" заменить цифрами "2429578";
цифры "2154482" заменить цифрами "2152482";
в подпункте 2):
цифры "2441378" заменить цифрами "2439191";
в подпункте 4):
цифры "9200" заменить цифрами "13200";
в абзаце первом:
цифры "9200" заменить цифрами "13200";
в подпункте 5):
цифры "минус 19000" заменить цифрами "минус 22813";
в подпункте 6):
цифры "19000" заменить цифрами "22813";
в абзаце третьем:
цифры "19000" заменить цифрами "22813";
в пункте 12):
цифры "6000" заменить цифрами "4000".
2. Приложения N 1, 4, 5, 6, 21, 25, 26, 27 изложить в новой редакции согласно приложению N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Д. Намысов
Секретарь районного Маслихата              Е. Туранов
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
___________ Мухамеджанова М.С.
31 марта 2009 г.
Приложение N 1
к решению 14 сессии
районного маслихата
от 31 марта 2009 года N 172
Приложение N 1
к решению 12 сессии
районного маслихата
от 24 декабря 2008 года N 148
О районном бюджете на 2009 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы