2009 жылы сәуір-маусым және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 05/01 қаулысы. Қарағанды облысы Нұра ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 сәуірде N 8-14-95 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 01 сәуірдегі N 07/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2010.04.01 N 07/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңына сәйкес, және 2009 жылы сәуір-маусым және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсанында шақыруы кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ 18 ден 27 жасқа дейінгі азаматтардың мерзімді әскери қызметке шақыру өткізілсін.
2. Аудандық шақыру комиссияның құрамы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Ауыл және кент әкімдері:
1) 2009 жылы мерзімді әскери қызметке шақыруға жататын 1982-1991 жылдары туған азаматтарды қорғаныс істер жөніндегі бөлімінің тізбесі бойынша шақыру учаскесіне келуін қамтамасыз етсін;
2) әскерге шақырылғандарды шақыру комиссиясынан өткізу және жіберу үшін жеткізуін ұйымдастырсын.
4. Нұра ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімі (Қайролла Шәріпұлы Жолболдин - келісім бойынша) әскерге шақыру мәселелері бойынша қажетті шараларды жүзеге асырсын.
5. Аудандық медициналық бірлестігі (Бөкеш Орақұлы Еспаев - келісім бойынша) аудандық шақыру комиссиясын шақыру мерзіміне маман-дәрігерлермен, орта медициналық персоналмен жиынтықтасын, кабинеттерді медициналық құрал-жабдықтармен және аспаптармен қамтамасыз етсін.
6. Нұра ауданы бойынша санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы (Гүлсара Құрашқызы Досполова - келісім бойынша) шақыру учаскесінің күйіне санитарлық бақылауды қамтамасыз етсін.
7. Аудандық ішкі істер бөлімі (Қанат Ісләмұлы Әпеков - келісім бойынша):
1) әскерге шақырудан жалтарғандардың іздестіруін және ұстауын қамтамасыз етсін;
2) әскерге шақырылғандарды жіберу және жеткізу кезінде қоғамдық тәртіптің сақталуын, олардың шақыру комиссиясына және әскерге жіберу кезінде қорғаныс бөліміне және Қарағанды қаласының облыстық жиналыс пунктіне дейін ере жүруін қамтамасыз етсін.
8. Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 1 сәуірдегі "2008 жылы сәуір-маусым және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы"(2008 жылдың 22 сәуірінде Қарағанды облысы Әділет Департаментінің Нұра ауданының Әділет басқармасында тіркелінген, мемлекеттік тіркеу N 8-14-69) N 05/03 қаулысының күші жойылды деп танылсын.

О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 30 марта 2009 года N 05/01. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 30 апреля 2009 года N 8-14-95. Утратило силу - постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 01 апреля 2010 года N 07/01
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 01.04.2010 N 07/01.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", в целях проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и в октябре-декабре 2009 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года призыв на срочную воинскую службу граждан в возрасте от 18 до 27 лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва.
2. Утвердить состав районной призывной комиссии согласно приложения.
3. Акимам сел и поселков:
1) обеспечить явку граждан 1982-1991 года на призывной участок в 2009 году согласно графика отдела по делам обороны;
2) организовать доставку призывников для прохождения призывной комиссии и отправки в войска.
4. Отделу по делам обороны Нуринского района (Жолболдин Кайрулла Шарипович – по согласованию) по вопросу призыва на воинскую службу обеспечить необходимые мероприятия.
5. Районному медицинскому объединению (Еспаев Бокеш Оракович - по согласованию) укомплектовать районную призывную комиссию врачами- специалистами, средним медицинским персоналом на период призыва, обеспечить медицинским оборудованием и инструментарием кабинеты.
6. Управлению государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Нуринскому району (Досполова Гульсара Курашевна - по согласованию) обеспечить контроль за санитарным состоянием призывного участка.
7. Районному отделу внутренних дел (Апеков Канат Ислямович - по согласованию):
1) обеспечить розыск и задержание лиц уклоняющихся от призыва;
2) обеспечить охрану общественного порядка при отправке и убытии призывников, сопровождение их на призывную комиссию и отправке в войска до отдела по делам обороны и областного сборного пункта города Караганды.
8. Признать утратившим силу постановление акимата района от 1 апреля 2008 года N 05/03 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2008 года" (зарегистрированное в Управлении юстиции Нуринского района Департамента Карагандинской области 22 апреля 2008 года, N государственной регистрации 8-14-69).

9. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Зара Ахметжанқызы Даутоваға жүктелсін.
10. Осы қаулы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Шайдаров
КЕЛІСІЛДІ
Нұра ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының бастығы
Г.Қ. Досполова
30.03.2009 жыл
КЕЛІСІЛДІ
Аудандық медициналық
бірлестігінің
директоры
Б.О. Еспаев
30.03.2009 жыл
КЕЛІСІЛДІ
Нұра ауданының қорғаныс істер жөніндегі
бөлімінің бастығы
Қ.Ш. Жолболдин
30.03.2009 жыл
КЕЛІСІЛДІ
Аудандық ішкі істер бөлімінің
бастығы
Қ.І. Әпеков
30.03.2009 жыл
Қосымша
аудан әкімдігінің
2009 жылғы 30 наурыздағы
N 05/01 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2009.09.04 N 15/07 қаулысымен.
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы:
1. Жолболдин Қайролла                      - комиссия төрағасы,
Шәріпұлы                                     Нұра ауданының қорғаныс
істер жөніндегі
бөлімінің бастығы
(келісім бойынша)
2. Гизатулин Фаниль                        - комиссия төрағасының
Фанауивич                                    орынбасары,
аудан әкімі аппаратының
азаматтық қорғаныс
және төтенше жағдайлар
жөніндегі бас маманы
3. Насихатова Лязат                        - комиссия хатшысы,
Өскембайқызы                                 (келісім бойынша)
Комиссия мүшелері:
4. Протасенко Константин                   - Нұра ауданының ішкі
Викторович                                   істер бөлімі
бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
5. Әбішева Жанар                           - аудандық медициналық
Әшірбайқызы                                  бірлестігінің
терапевт-дәрігері
(келісім бойынша)

9. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Даутову Зару Ахметжановну.
10. Настоящее постановление вводиться в действие по истечению десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                С. Шайдаров
СОГЛАСОВАНО
Начальник
управления государственного
санитарно–эпидемиологического
надзора по Нуринскому району
Г.К. Досполова
СОГЛАСОВАНО
Директор районного
медицинского объединения
Б.О. Еспаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник
отдела по делам обороны
Нуринского района
К.Ш. Жолболдин
СОГЛАСОВАНО
Начальник
отдела внутренних дел
Нуринского района
К.И. Апеков
Приложение
УТВЕРЖДЕНО
постановлением акимата района
N 05/01 от 30 марта 2009 года
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 04.09.2009 N 15/07.
Состав районной призывной комиссии:
1. Жолболдин Кайрулла           - председатель комиссии,
Шарипович                         начальник отдела по делам
обороны Нуринского района
(по согласованию)
2. Гизатулин Фаниль             - заместитель председателя
Фануинович                        комиссии,главный специалист
аппарата акима района по
гражданской обороне и
чрезвычайным ситуациям
3. Насихатова Лязат             - секретарь комиссии
Оскембаевна                       (по согласованию)
Члены комиссии:
4. Протасенко Константин        - заместитель начальника
Викторович                        отдела внутренних дел
Нуринского района
(по согласованию)
5. Абишева Жанар                - врач-терапевт районного
Аширбаевна                        медицинского объединения
(по согласованию)