Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 15 сессиясының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 181 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 мамырда N 8-14-96 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 40 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 40 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 8-14-87 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 (5083) санында жарияланған), аудандық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы 14 сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 172 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 8-14-93, "Нұра" газетінің 2009 жылғы 18 сәуірде N 16 (5098) санында жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2429578" сандары "2297002" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2439191" сандары "2306615" сандарымен ауыстырылсын;
2) 5 тармақтағы:
"12100" сандары "12213" сандарымен ауыстырылсын;
3) 6-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"6-1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға 111180 мың теңге сомасында, оның ішінде:
10260 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге;
54044 мың теңге - өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға білім беру объектілерді ағымдағы, күрделі жөндеуге;
46876 мың теңге - өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтарда әлеуметтік жобаларын қаржыландыру ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
4) 9 тармақтағы:
"661054" сандары "542185" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение 15 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 24 апреля 2009 года N 181. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 13 мая 2009 года N 8-14-96. Утратило силу - письмо аппарата Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года N 40
Сноска. Утратило силу - письмо аппарата Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 40.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 12 сессии Нуринского районного Маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-87, опубликовано в газете "Нұра" от 30 декабря 2008 года N 52 (5083), в которое внесены изменения решением 14 сессии Нуринского районного маслихата от 31 марта 2009 года N 172 "О внесении изменений в решение 12 сессии Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-93, опубликовано в газете "Нұра" от 18 апреля 2009 года N 16 (5098), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2429578" заменить цифрами "2297002";
в подпункте 2):
цифры "2439191" заменить цифрами "2306615";
2) в пункте 5:
цифры "12100" заменить цифрами "12213";
3) дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 111180 тыс.тенге на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, в том числе:
10260 тыс. тенге - на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
54044 тыс. тенге - на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
46876 тыс. тенге - на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.";
4) в пункте 9:
цифры "661054" заменить цифрами "542185";

5) 10 тармағы алынып тасталсын;
6) жоғарыда көрсетілген шешімнің N 1, 8, 14, 15, 17, 19, 22, 24, 26, 28 қосымшалары осы шешімнің N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            А. Темірбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Е. Тұранов
КЕЛІСІЛДІ
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы
Мұхамеджанова М. С.

5) пункт 10 исключить;
6) приложения 1, 8, 14, 15, 17, 19, 22, 24, 26, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        А. Темирбаев
Секретарь районного Маслихата              Е. Туранов
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
Мухамеджанова М.С.

11736
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
8020
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
8020
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8020
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
8020
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1076
03
Елді-мекендерді көркейту
1076
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1076
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
76
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
2640
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
2640
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2640
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
2640
Нұра аудандық Мәслихаттың
2009 жылғы 24 сәуірдегі
XV сессиясының N 181 шешіміне
9 қосымша
Нұра аудандық Мәслихаттың
2008 жылғы 24 желтоқсандағы
XІІ сессиясының N 148 шешіміне
26 қосымша
Құланөтпес селосы әкімінің аппаратының 2009 жылғы бюджеті
Функционалдық топ
Сома (мың. тенге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығыстар
5068
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
4196
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
4196
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4196
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
4196
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
872
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
872
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
872
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру

11736
1
Государственные услуги общего характера
8020
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
8020
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8020
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8020
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1076
03
Благоустройство населенных пунктов
1076
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1076
008
Освещение улиц населенных пунктов
76
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2640
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
2640
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2640
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2640
Приложение N 9
к решению 15 сессии
районного Маслихата
от 24 апреля 2009 года N 181
Приложение N 26
к решению 12 сессии
районного Маслихата
от 24 декабря 2008 года N 148
Бюджет 2009 года
Аппарата акима с. Куланутпес
Функциональная группа
Сумма (тыс. тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II - Всего затрат
5068
1
Государственные услуги общего характера
4196
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
4196
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4196
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4196
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
872
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
872
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
872
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров