2009 жылға біржолғы талондардың бағаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 қаңтардағы N 108 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 27 ақпанда N 8-15-100 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 2-35/86 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды  (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.20 N 2-35/86 хатымен).

Об установлении стоимости разовых талонов на 2009 год
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 22 января 2009 года N 108. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 27 февраля 2009 года N 8-15-100. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20 апреля 2011 года N 2-35/86)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20.04.2011 № 2-35/86).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2009 жылға қызметі ара-тұра сипатта болатын жеке тұлғаларға арналған біржолғы талонның бағасы белгіленсін (қосымша 1).

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) от 10 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разового талона для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер на 2009 год (приложение 1).