Ауданда 2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 30 қарашадағы N 34/06 қаулысы. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 желтоқсанда N 8-15-113 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5 тармақшасының және 20 бабының 5 тармағы 2 тармақшасының негізінде, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын іске асыру мақсатында және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2010 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі бекітілсін.
2. Халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне (Н.И. Плотникова):
1) қоғамдық жұмыстар өткізу үшін аудандық бюджетте 2010 жылға көзделген қаражат шегінде бекітілген тізбеге сәйкес жұмыссыздарды қоғамдық жұмысқа жіберуді іске асырсын;
2) қоғамдық жұмыстарды өткізу жөнінде ұйымдармен шарт жасаған кезде әрі қарай жұмысқа орналастырылу мүмкіндігін ескерсін;
3) қоғамдық жұмысқа тартылған азаматтардың еңбекақысын төменгі айлық еңбекақы есебі мен атқарған жұмыс уақытына сәйкес жұмыссыздар есепшотына қаржы аудару жолымен төлесін.
4) Осакаров кенті әкімінің аппаратына қоғамдық жұмысқа жіберілген жұмыссыз азаматтардың еңбек ақысы 3 ай мерзім бойынша ең төменгі 1,5 жалақысы көлемінде төленсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2010.06.25 N 17/13 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
3. Осакаров ауданының қаржы бөлімі (С.Ж. Ыдырысов) қоғамдық жұмысқа тартылған жұмыссыздардың еңбекақысын төлеу ақшалай қаражатты уақытылы бөлуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Шөппай Серикпайұлы Оспановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі                   Р. Әбдікеров
Аудан әкімдігінің
2009 жылғы 30 қарашадағы
N 34/06 қаулысына қосымша
2010 жылға жұмыссыз азаматтарға ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрі мен көлемі, ауданның ұйымдары мен мекемелерінің,
тізбесі

Об организации общественных работ в районе на 2010 год
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 30 ноября 2009 года N 34/06. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 22 декабря 2009 года N 8-15-113
На основании подпункта 5 статьи 7 и подпункта 2 пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях реализации Постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в соответствии подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить на 2010 год перечень организаций, виды и объемы общественных работ согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Отделу занятости и социальных программ (Плотникова Н.И.):
1) осуществлять направление безработных на общественные работы в соответствии с утвержденным перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на 2010 год на проведение общественных работ;
2) предусмотреть при заключении договоров с организациями на выполнение общественных работ возможность последующего трудоустройства;
3) производить оплату труда граждан, занятых на общественных работах согласно отработанному времени из расчета минимальной заработной платы в месяц путем зачисления средств на счета безработных.
4) производить оплату труда безработных граждан направленных на общественные работы в аппарат акима поселка Осакаровка в размере 1,5 минимальных заработных плат сроком на три месяца.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 25.06.2010 N 17/13 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
3. Отделу финансов Осакаровского района (Идырысов С.Ж.) обеспечить своевременное выделение денежных средств на оплату труда безработных, занятых на общественных работах.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Оспанова Шоппая Серикпаевича.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района                  Р. Абдикеров
Приложение
к постановлению акимата района
от 30 ноября 2009 года N 34/06
Перечень
организаций и учреждений района, виды и объемы общественных работ, организуемых для безработных на 2010 год

Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2010.01.20 N 02/03 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
Р/с
Ұйымдар және мекемелердің атауы
Адам саны
Ұсынылатын жұмыстар және қызмет түрлері
ҚЖ қатысу мерзімі (ай)
Жұмыс көлемі
1
Кенттер мен селолық округ әкімдерінің аппараттары
270
Тұрғындардың үйлерін аралау, селолық округтердің, кенттердің әлеуметтік картасын құрастыруға қатысу, статистикалық тексеріс;
1-6
9325 тұрғын үй
ТҮКШ ұйымдарына елді мекендерге, бейттер аумағын жинауға көмек көрсету;
0,5-1
жол салу және жөндеу, су коммуникациясын жөндеу, мелиорация жұмысын өткізу;
1-3
200 км
үй құрылысына және әлеуметтік мәдени объектілерге жүктелген күрделі жөндеу жұмысына қатысу;
1-3
24 объект
ескерткіштерді күзету және қалпына келтіру;
0,5
8 ескерткіш
Аумақты экологиялық сауықтыру ("Жасыл ел", "Ағаш отырғызу");
0,5
1500 дана
мәдени-көпшілік шараларды, мерейтой, мейрамдарды өткізуге көмек көрсету;
1
қоғамдық пікір сұрастыру, республикалық қоғамдық компанияларға көмек көрсету;
1-6
жалғызбасты зейнеткерлер мен мүгедектерге қызмет және күтім көрсету;
0,5-1
"Мейірімді бибі", "Құрылыс бригадалары", "Аула клубы", "Түлек", "Ұстаз-тәрбиеші" бағдарламаларына қатысу; медициналық, тігін және шаштараз басқа да қызметтер (жәрдем беруге арналған асхана) көрсету жөніндегі әлеуметтік-тұрмыстық орталықтардың жұмысын жалғастыру;
1-11
77 адам
ҚР зейнетақы және әлеуметтік қамтамасыз ету туралы заңдарын түсіндіру жөніндегі кеңес беру пункттерін ұйымдастыруға қатысу.
1-11
22 пункт
2
Мәдени сауықтыру орталығы
6
Демалыс және мәдениет орталық паркінің аумағын жинау, ағаш егу, көркейту.
2
7 га
1407 дана
3
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесі
6
Осакаровка кентінде медициналық, тігін және шаштараз қызметтер көрсету жөніндегі әлеуметтік-тұрмыстық орталықтың жұмысы.
1-11
2000 адам
6
мәдени-көпшілік шараларды, мерейтой, мейрамдарды өткізуге көмек көрсету;
2
8
қарттар үйіне және жалғызбасты зейнеткерлер мен мүгедектерге қызмет және күтім көрсету;
74 адам
2
әлеуметтік қызмет: үй аралау, материалдық-тұрмыстық актісін жасау, құжаттар тігу, істер қалыптастыру.
58 аула
58 акт
58 іс
4
Осакаров ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімі
9
Азаматтарды шақыруды ұйымдастыруда техникалық көмек көрсету (жеке істерді тігу шақыру қағазын тарату).
3
3500 дана
8500 дана
5
Осакаров ауданы бойынша салық комитеті
18
Тұрғындармен жұмыс жасау: жерге, көлікке, мүлікке салық төлеу жөніндегі ресми қолхаттарды жазбаша хабарландыруларды жеткізу.
3
5000 дана
3000 дана
10000 дана
6
Прокуратура
12
Мұрағат құжаттар мен тізімдерді тігу және құрастыру, 2009 жылғы өкімдерді қалыптастыру, оларды тігу. Мұрағат құжаттарын өңдеу және мұрағатқа тапсыру істерін қалыптастыру.
2
2000 дана
7
Әділет басқармасы
30
Мұрағат кітаптарын ішінара жаңғырту, кітаптарды тігуге дайындау және жасақтау, үй аралау, сұраным бойынша іздеу салу.
2
18000 дана
4560 тұрғын үй
3000 сұрау
8
Зейнетақы және жәрдем төлейтін мемлекеттік орталығы
4
Ұзақ мерзімде және ағымдағы сақталатын мұрағаттық зейнетақы және жеке істерін өңдеу және көшіру.
3
13983 іс
9
Қарағанды облысының соттар әкімшісі сот орындаушыларының Осакаров аумақтық учаскесі
4
Мұрағат құжаттарын өңдеу, хабарландыруларды жеткізу.
3
1200 іс
10
Осакаров ауданының кітапханасы
6
Күрделі жөндеуге, кітап қорын тексеруге көмек көрсету.
2
800 ш.м
45000 экз.
11
Осакаровка филиалының "Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы" РМК
2
Инвентарлық істерді өңдеу және таратып салу.
3
6000 дана
12
Осакаров аудан әкімінің аппараты
2
"Ұстаз-тәрбиеші" бағдарламасына қатысу (жастардың арасында СӨС насихаттау жұмысын ұйымдастыру, кәмелетке толмағандардың арасында құқық бұзушылықтың алдын алу);
3
120 іс
мұрағат құжаттары мен тізімдерін тігу және құрастыру, құжаттарды қалыптастыру, оларды тігу.
2000 дана
13
Осакаров аудандық статистика бөлімі
2
қоғамдық пікір сұрастыру, республикалық қоғамдық компанияларға көмек көрсету;
3
2012 тұрғын үй
мұрағат құжаттары мен тізімдерін тігу және құрастыру, 2009 жылға құжаттарды қалыптастыру, оларды тігу.
2150 дана
14
Жер қатынастары бөлімі
2
Мұрағат құжаттары мен тізімдерін тігу және құрастыру, құжаттарды қалыптастыру, оларды тігу.
3
2000 дана
15
Ішкі істер бөлімі
57
Жастардың арасында салауатты өмір салтын насихаттау жұмысын ұйымдастыру, кәмелетке толмағандардың арасында құқық бұзушылықтың алдын алу;
3
мұрағат құжаттары мен тізімдерін тігу және құрастыру, құжаттарды қалыптастыру, оларды тігу;
қоғамдық тәртіп күзеті.
16
Ішкі саясат бөлімі
2
Жастардың арасында салауатты өмір салтын насихаттау жұмысын ұйымдастыру, кәмелетке толмағандардың арасында құқық бұзушылықтың алдын алу, "Ұстаз-тәрбиеші" бағдарламасына қатысу.
3
17
ЖПБ – 46 АМК "Қазақавтожол" Қарағанды облыстық филиалы
10
Автокөлік жолдарындағы тазалауға қиын келетін орындарда қар тазалау, қолмен шөп шабу, жүретін жол бөлігінде және оның маңайындағы қоқыстарды жинау.
3
18
Балаларға қосымша білім беру орталығы
5
Ескерткіш аймағын көркейту.
2
19
Ауданның тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2
мұрағат құжаттары мен тізімдерін тігу және құрастыру, құжаттарды қалыптастыру, оларды тігу.
3
20
Ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі
2
мұрағат құжаттары мен тізімдерін тігу және құрастыру, құжаттарды қалыптастыру, оларды тігу.
3
21
Осакаров ауданының N 2 соты
3
шақыру қағаздарын жеткізу; мұрағат құжаттарын өндеу және мұрағатқа тапсыру істерін қалыптастыру.
2

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 20.01.2010 N 02/03 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
N
Наименование организаций и учреждений
Количество человек
Виды работ и услуг
Срок участия в ОР (месяц)
Объем работ
1
Аппараты акимов поселков и сельских округов
270
Подворный обход населения, участие в составлении социальной карты поселков, сельских округов, статистические обследования;
1-6
9325 дворов
помощь организациям ЖКХ в уборке территории, населенных пунктов, кладбищ;
0,5-1
строительство и ремонт дорог, прокладка водных коммуникаций, проведение мелиоративных работ;
1-3
200 км
участие в строительстве, кап.ремонте жилья, а также объектов соц.культурного назначения;
1-3
24 объекта
Восстановление и охрана памятников;
0,5
8 памятников
экологическое оздоровление региона ("Жасыл ел", "Лесопосадки");
0,5
1500 шт.
помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения, проведение праздников по случаю знаменательных, юбилейных дат;
1
помощь в проведении республиканских региональных общественных компаний, опрос общественного мнения;
1-6
обслуживание и уход одинокопроживающих пенсионеров и инвалидов;
0,5-1
участие в программах: "Сестра милосердия", "Строительные бригады", "Дворовый клуб", "Выпускник", "Педагог-воспитатель". Продолжить работу социально-бытовых центров по оказанию медицинских, швейных, парикмахерских и других услуг (благотворительная столовая);
1-11
77 человек
организация консультативных пунктов по разъяснению Законов РК о пенсионном и социальном обеспечении; участие в составлении социальной карты.
1-11
22 пункта
2
Культурно - досуговый центр
6
Благоустройство, озеленение, уборка территории центрального парка культуры и отдыха.
2
7 га
1407 штук
3
Отделение социальной помощи на дому Отдела занятости и социальных программ
6
Работа центра социально-бытовых услуг п.Осакаровка по оказанию медицинских, швейных, парикмахерских услуг;
1-11
2000 человек
6
помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения, проведение праздников по случаю знаменательных, юбилейных дат;
8
обслуживание и уход одинокопроживающих пенсионеров и инвалидов, обслуживание Дома милосердия;
74 человека
2
социальная служба: подворный обход, составление актов материально-бытового обследования, подшивка документов, формирование дел.
58 дворов
58 актов
58 дел
4
Отдел по делам обороны Осакаровского района
9
Оказание технической помощи в организации призыва граждан (подшивка личных дел, разноска повесток).
3
3500 штук
8500 штук
5
Налоговый комитет по Осакаровскому району
18
Выписка и доставка уведомлений, квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства, землю (подворно).
3
5000 штук
3000 штук
10000 штук
6
Прокуратура
12
Подшивка, формирование нарядов и дел на 2007-2008 годы, составление описей и архивных документов; Формирование дел для сдачи в архив и обработка архивных документов.
2
2000 штук
7
Управление юстиции
30
Частичная реставрация архивных книг, подготовка и комплектование книг к подшивке, подворный обход, поиск по запросам.
2
18000 штук
4560 дворов
3000 запросов
8
Государственный центр по выплате пенсий и пособий
4
Обработка и сканирование архива текущего и длительного хранения пенсионных и личных дел.
3
13983 дел
9
Осакаровский территориальный участок судебных исполнителей Администраторов судов Карагандинской области
4
Обработка архива, разнос извещений.
3
1200 дел
10
Осакаровская районная библиотека
6
Косметический ремонт, помощь в проверке книжного фонда.
2
800 кв.м
45000 экз.
11
Осакаровский филиал РГП "Центр по недвижимости"
2
Обработка и раскладка инвентарных дел.
3
6000 шт.
12
Аппарат акима Осакаровского района
2
Участие в программе: "Педагог-воспитатель" (профилактика правонарушений среди несовершеннолетних, организация работы среди молодежи по пропаганде ЗОЖ);
3
120 дел.
подшивка, формирование дел, составление описей и архивных документов.
2000 шт.
13
Осакаровский районный отдел статистики
2
Помощь в проведении республиканских региональных общественных компаний, опрос общественного мнения;
3
2012 дворов
подшивка, формирование дел на 2009 год, составление описей и архивных документов.
2150 шт.
14
Отдел земельных отношений
2
Подшивка, формирование дел, составление описей и архивных документов.
3
2000 шт.
15
Отдел внутренних дел
57
профилактика правонарушений среди несовершеннолетних, организация работы среди молодежи по пропаганде здорового образа жизни;
3
подшивка, формирование дел, составление описей и архивных документов;
охрана общественного порядка.
16
Отдел внутренней политики
2
Участие в программе: "Педагог-воспитатель" (профилактика правонарушений среди несовершеннолетних, организация работы среди молодежи по пропаганде здорового образа жизни).
3
17
Карагандинский областной филиал РГП "Казахавтодор" ДЭУ - 46
10
Уборка мусора на проезжей части и в пределах придорожной полосы, откос трав вручную, очистка снега в труднодоступных местах на автомобильных дорогах.
3
18
Центр дополнительного образования школьников
5
Благоустройство территории памятника.
2
19
Отдел жилищно -  коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
2
Подшивка, формирование дел, составление описей и архивных документов.
3
20
Отдел сельского хозяйства района
2
Подшивка, формирование дел, составление описей и архивных документов.
3
21
Суд N 2 Осакаровского района
3
Разнос повесток. Формирование дел для сдачи в архив и обработка архивных документов.
2