1992 жылы туған азаматтарды Қараганды облысы Балқаш қаласы біріктірілген қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру теліміне тіркеуді жүргізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы N 2 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласы әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қаңтарда N 8-4-130 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңын орындау мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы N 371 "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" қаулысын басшылыққа ала отырып, қала әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Балқаш қаласы біріктірілген қорғаныс істері жөніндегі бөлімі (Бекмағамбетов Б.Ә. келісім бойынша) 1992 жылы туған азаматтарды, сондай-ақ бұрын Балқаш қаласы біріктірілген қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру теліміне тіркелмеген жастары үлкен азаматтарды тіркеу 2009 жылғы қаңтар-наурыз аралығында жүргізілсін.
2. Мекеме, кәсіпорын, тұрғын-ұй коммуналдық шаруашылықтары, білім беру мекемелерінің басшылары, тұрғын үйлерді пайдаланатын үй иелері, ұйымдардың кадр бөлімдері, меншік нысанына және ведомстволық бағынушылығына қарамай, 1992 жылы туған жастардың тізімдерін Қарағанды облысы Приозерск қаласы білім беру бөліміне берсін.
3. Мекеме, кәсіпорын мен ұйымдардың басшылары, мектептер мен басқа қоғамдық салалардың директорлары әскерге дейінгі жастарды медициналық тексеруден өту үшін және құжаттарды жинау үшін, шақыру қағаздарын алысымен жұмыстарынан, сабақтарынан босату ұсынылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары М.А. Жұмақановқа жүктелсін.
5. Осы шешімі ресми жарияланған күннен бастап заңды күшіне енеді.
Қала әкімі
Н. Бікіров
"КЕЛІСІЛДІ"
Балқаш қаласы біріктірілген қорғаныс
істері жөніндегі бөлімінің бастығы
подполковник
_________________Б.Ә. Бекмағамбетов
2009 ж. 21 қаңтар

О проведении приписки граждан 1992 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Балхаш Карагандинской области
Решение акима города Приозерска Карагандинской области от 16 января 2009 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 26 января 2009 года N 8-4-130.
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", руководствуясь постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года N 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", аким города РЕШИЛ:
1. Объединенному отделу по делам обороны города Балхаш (Бекмагамбетов Б.А. по согласованию) провести в период январь-март 2009 года приписку к призывному участку граждан, родившихся в 1992 году, а также старших возрастов, не прошедших ранее приписку по объединенному отделу по делам обороны города Балхаш.
2. Руководителям организаций, предприятий, учреждений, жилищно-коммунальных хозяйств, учебных заведений, домовладельцев, осуществляющих эксплуатацию домов, отделам кадров организаций, независимо от форм собственности и ведомственного подчинения, представить списки юношей 1992 года рождения в отдел образования города Приозерск Карагандинской области.
3. Рекомендовать руководителям организаций, предприятий, учреждений, директорам учебных заведений и других общественных структур при получении допризывниками повесток на медицинскую комиссию освободить их от работы, учебы для прохождения медицинского освидетельствования и сбора документов.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Жумаханова М.А.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города
Н. Бикиров
"Согласовано"
Начальник объединенного отдела
по делам обороны города Балхаш
подполковник
____________Б.А. Бекмагамбетов
21 января 2009 г.