Ленин көшесін Достық көшесі деп қайта атау туралы
Бірлескен Қарағанды облысы Приозерск қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 25 тамыздағы N 18/11 қаулысы және Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 қыркүйектегі N 129/21 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қазанда N 8-4-155 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, қалалық ономастикалық комиссиясының шешімінің негізінде қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ленин көшесі Достық көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалысын бақылау әкім орынбасары Б.Ә. Казиеваға және қалалық мәслихаттың бюджет және әлеуметтік сала мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Н. Бікіров
Сессия төрағасы                            Ө. Көбенов
Мәслихат хатшысы                           Е. Омаров

О переименовании улицы Ленина на улицу Достык
Совместное постановление Приозерского городского акимата от 25 августа 2009 года N 18/11 и решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 30 сентября 2009 года N 129/21. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 28 октября 2009 года N 8-4-155
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, на основании решения городской ономастической комиссии городской акимат ПОСТАНОВИЛ и городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина на улицу Достык.
2. Контроль за исполнением данного совместного постановления и решения возложить на заместителя акима города Казиеву Б.А. и на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам бюджета и социальной сферы.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города                                Н. Бикиров
Председатель сессии                        О. Кобенов
Секретарь маслихата                        Е. Омаров