"Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2009 жылға арналған төлемақылар ставкалары туралы" облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 30 қаңтардағы N 12/147 шешіміне өзгерістер туралы
Маңғыстау облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 10 сәуірдегі N 13/169 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 14 мамырда N 2045 тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 495-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2009 жылға арналған төлемақы ставкалары туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 12/147 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2042 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2009 жылғы 28 ақпандағы № 35 санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасына:
2-тармақтың кестесі жаңа редакцияда жазылсын:
Рет
Ластағыш заттардың түрлері
1 тонна үшін төлемақы ставкалары (АЕК)
1.
Көмірсутектер

О внесении изменений в решение областного маслихата от 30 января 2009 года N 12/147 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год по Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата N 13/169 от 10 апреля 2009 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области N 2045 от 14 мая 2009 года
В соответствии со статьей 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и  пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года областной маслихат решил:
1.Внести в решение областного маслихата от 30 января 2009 года  № 12/147 «О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год по Мангистауской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2042, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 28 февраля 2009 года № 36) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
таблицу пункта 2 изложить в новой редакции:
п/п
Виды загрязняющих веществ
Ставки платы за 1 тонну (МРП)
1.
Углеводороды