Ақтау қаласы қорғаныс істері жөніндегі басқармасының шақыру учаскесіне тіркеуге алуды ұйымдастыру жөнінде шаралар туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы N 4 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қаңтарда N 11-3-103 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» N 74 Заңының 17 бабының 3 тармағына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Ақтау қаласы қорғаныс істері жөніндегі басқармасының шақыру учаскесіне тіркеу жылында 17 жасқа толатын 1992 жылы туылған азаматтарды, сонымен қатар бұрын тіркеуден өтпеген Ақтау қаласының аумағында тұрғылықты немесе уақытша тұрып жатқан ересек жастағы азаматтарды тіркеуді өткізсін.
2. Меншік нысандарына қарамастан кәсіпорын, мекеме, ұйым және оқу орындары басшыларына ұсынылсын:
1) тіркелуге жататын азаматтарды қаланың шақыру учаскесіне шақыру жөнінде құлақтандыруын және шақыру бойынша уақытында келуін қамтамасыз ету;
2) тіркелуге дейінгілерді әскери есепке қоюға байланысты, қажетті уақытқа, жасөспірімдерді міндеттерін орындау үшін, жұмыс (оқу) орындарындағы жалақыларын (стипендияларын) сақтай отырып, жұмыстан (оқудан) босату.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.К.Хитуовқа жүктелсін.
4.Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              С. Бекбергенов
«КЕЛІСІЛДІ»:
Ақтау қаласының
қорғаныс істері жөніндегі
басқармасы бастығы
Ж.С.Дюсенов
09 января 2009 ж.

О мерах по организации приписки граждан к прызывному участку управления по делам обороны города Актау
Решение акима города Актау N 4 от 9 января 2009 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау N 11-1-103 от 26 января 2009 года
В соответствии с пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года N 74 «О воинской обязанности и воинской службе» РЕШИЛ:
1. Провести приписку к призывному участку управления по делам обороны города Актау граждан 1992 года рождения, которым в год приписки исполняется 17 лет, а также граждан старших возрастов, не прошедших ранее приписку, проживающих постоянно или временно на территории города Актау.
2. Рекомендовать руководителям предприятий, учреждений, организаций и учебных заведений независимо от форм собственности:
1) оповещать граждан, подлежащих приписке, о вызове их в городской призывной участок и обеспечивать своевременное прибытие их по этому вызову;
2) освободить юношей от работы (учебы) на время, необходимое для выполнения обязанностей, связанных с постановкой допризывников на воинский учет, с сохранением за ними заработка (стипендии) по месту работы (учебы).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Хитуова Т.К.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после их первого официального опубликования.
Аким города                             С. Бекбергенов
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник Управления
по делам обороны
города Актау
Ж.С.Дюсенов
09 января 2009 г.