Халықтың нысанал топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын беруші немесе құрушы кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесін бекіту туралы
Ақтау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 1380 қаулысы. Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қаңтарда № 11-1-127 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 қарашадағы № 1114 «Қазақстан Республикасының халықты жұмыспен қамту жүйесін жетілдіру жөніндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған іс - шаралар жоспарын бекіту туралы» қаулысын жүзеге асыру мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня предприятий, организаций и учреждений, представляющих или создающих социальные рабочие места для целевых групп населения
Постановление акимата города Актау от 29 декабря 2009 года № 1380. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау от 28 января 2010 года № 11-1-127
В соответствии с Законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, «О занятости населения» от 23 января 2001 года и в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан «Об утверждении План мероприятий по совершенствованию системы занятости населения Республики Казахстан на 2008-2010 годы» от 20 ноября 2007 года № 1114, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ: