Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған 2009 жылдың мемлекеттік білім тапсырысын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 24 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 19 ақпанда № 3671 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 08-08/3045 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 2010.11.10 № 08-08/3045 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2–тармағының 8) тармақшасына, 8-бабының 2-тармағының сәйкес Қостанай облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 2009.07.27 № 263 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараныз) қаулысымен.
1. Техникалық және кәсіптік білiмi бар мамандарды даярлауға арналған 2009 жылдың мемлекеттік білім тапсырысы 1, 2-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Орта білімнен кейінгі білiмi бар мамандарды даярлауға арналған 2009 жылдың мемлекеттік білім тапсырысы 3-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2-1. (Жол картасы шеңберінде) Макроөңірлерді экспорттық мамандандыруды іске асыру үшін техникалық және қызмет көрсету еңбегі кадрларын даярлауға арналған 2009 жылдың мемлекеттік білім тапсырысы (кәсіптік лицейлер) 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 2-1-тармақ толықтырылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2009.07.27 № 263 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараныз) қаулысымен.
2-2. (Жол картасы шеңберінде) Макроөңірлерді экспорттық мамандандыруды іске асыру үшін техникалық және қызмет көрсету еңбегі кадрларын даярлауға арналған 2009 жылдың мемлекеттік білім тапсырысы (колледждер) 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 2-2-тармақ толықтырылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2009.07.27 № 263 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараныз) қаулысымен.
3. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Г.Г. Шек) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға бекітілген мемлекеттік білім тапсырысын тиісті оқу орындарында белгіленген тәртіппен орналастырсын.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облысы әкімі                                С. Кулагин
Әкімдіктің

Об утверждении государственного образовательного заказа 2009 года на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием
Постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 февраля 2009 года № 3671. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10 ноября 2010 года № 08-08/3045
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10.11.2010 № 08-08/3045.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6, пунктом 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с дополнением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 27.07.2009 № 263 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
1. Утвердить государственный образовательный заказ 2009 года на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием согласно приложениям 1, 2.
2. Утвердить государственный образовательный заказ 2009 года на подготовку специалистов с послесредним образованием согласно приложению 3.
2-1. Утвердить Государственный образовательный заказ 2009 года на подготовку кадров технического и обслуживающего труда для реализации экспортных специализаций макрорегионов (профессиональные лицеи) (в рамках Дорожной карты) согласно приложению 4.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 2-1 в соответствии с  постановлением акимата Костанайской области от 27.07.2009 № 263 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
2-2. Утвердить Государственный образовательный заказ 2009 года на подготовку кадров технического и обслуживающего труда для реализации экспортных специализаций макрорегионов (колледжи) (в рамках Дорожной карты), согласно приложению 5.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 2-2 в соответствии с  постановлением акимата Костанайской области от 27.07.2009 № 263 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
3. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" (Шек Г.Г.) провести размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием в соответствующих учебных заведениях в установленном порядке.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата

325
1504062 Ауыл шаруашылық
өндірісіндегі тракторшы-машинист
300
2 жыл
10 ай
1504062 Ауыл шаруашылық
өндірісіндегі тракторшы-машинист
25
10 ай
55.
1504092 Электр жабдықтарға қызмет
көрсетуші электромонтер
27
2 жыл
10 ай
56.
1508032 Ландшафты дизайн бойынша
көгәлдандырушы
25
2 жыл
10 ай
Жиыны
3221
Әкімдіктің
2009 жылғы 16 қаңтардағы
№ 24 қаулысына 2-қосымша
Техникалық және кәсіптік білiмі бар мамандарды
даярлауға арналған 2009 жылдың мемлекеттік білім
тапсырысы (колледждер)
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 2009.07.27 № 263 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараныз) қаулысымен.
р/с
Мамандықтар атауы және шифрлары
Оқушылар
саны
Оқыту
мерзімі
1.
0101000 Мектепке дейінгі білім
беру және тәрбиелеу
0101013 Мектепке дейінгі
ұжымдардың тәрбиешісі
60
2 жыл
10 ай
2.
0104000 Кәсіптік білім беру (салалар бойынша)
0104023 Өндірістік оқыту шебері,
тігін өндірісінің
техник-технологы
30
3 жыл
10 ай
3.
0706000 Пайдалы қазбаларды ашық
түрде қазу
0601013 Техник-технолог
35
2 жыл
10 ай
4.
0403000 Әлеуметтік-мәдени қызмет
және халықтық көркем өнер
шығармашылығы (салалар бойынша)
0403013 Ұйымдастырушы - педагог
25
2 жыл
10 ай
5.
0404000 Аспаптық-орындау және
музыкалық өнер эстрадасы (түрлері бойынша)
31
3 жыл
10 ай,
2 жыл
10 ай
6.
0405000 Хор дирижеры
12
3 жыл
10 ай,
2 жыл
10 ай
7.
0406000 Музыка теориясы
2
3 жыл
10 ай,
2 жыл
10 ай
8.
0407000 Ән салу
2
3 жыл
10 ай,
2 жыл
10 ай
9.
0902000 Электрмен қамтамасыз ету
(салалары бойынша)
0902043 Техник-электрик
15
2 жыл
6 ай
10.
1216000 Элеватор, үн тартатын,
жармалық және құрама өндірісі
1216063 Техник-технолог
15
2 жыл
6 ай
11.
1410000 Автомобиль жолдары мен
аэродромдар салу
1410013 Құрылысшы-техник
25
2 жыл
6 ай
12.
0515000 Менеджмент (салалар және қолдану аясы бойынша)
0515013 Менеджер
25
2 жыл
10 ай
13.
0516000 Қаржы (салалары бойынша)
0516053 Қаржылық жұмыстағы
экономист
25
2 жыл
10 ай
14.
0518000 Есеп және аудит (салалар
бойынша)
0518033 Бухгалтерлік есеп
жөніндегі экономист және
шаруашылық қызметін талдау
25
1 жыл
10 ай
15.
0601000 Метрология, стандарттау
және сертификаттау (салалар
бойынша)
0601013 Стандарттау технигі
25
1 жыл
10 ай
16.
0706000 Пайдалы қазбаларды ашық
түрде қазу
0706203 Техник-технолог
25
3 жыл
10 ай
17.
0707000 Тау кен
электромеханикалық жабдықтарына
техникалық қызмет көрсету және жөндеу
0707193 Электромеханик
50
3 жыл
10 ай
18.
0709000 Пайдалы қазбаларды
байытушы (кенбайыту)
0709183 Техник-технолог
50
3 жыл
10 ай
19.
0713000 Геодезия және картография
0713013 Техник-геодезист
25
3 жыл
10 ай
20.
0902000 Электрмен қамтамасыз ету
(салалары бойынша)
0902043 Техник-электрик
50
2 жыл
6 ай
21.
0910000 Электрлік және
электромеханикалық жабдықтар
(түрлері бойынша)
0910043 Электромеханик
25
3 жыл
10 ай
22.
0911000 Электр және
электромеханикалық құралдарды
техникалық пайдалану, қызмет
көрсету және жөндеу (түрлері
бойынша)
0911013 Электромеханик
50
3 жыл
10 ай
23.
1014000 Машина құрылысының
технологиясы (түрлері бойынша)
1014023 Техник-механик
25
3 жыл
6 ай
24.
1107000 Көтергіш көлік, құрылыс
жол машиналары мен жабдықтарын
техникалық пайдалану (салалары
бойынша)
1107043 Техник-механик
50
3 жыл
6 ай
25.
1108000 Темір жол жылжымалы
құрамдарын пайдалану және
техникалық қызмет көрсету
(түрлері бойынша)
1108213 Электромеханик
25
3 жыл
10 ай
26.
1201000 Автокөлікті жөндеу,
пайдалану және қызмет көрсету,
оның ішінде:

325
1504062 Тракторист-машинист сельскохозяйственного производства
300
2 года
10 месяцев
1504062 Тракторист-машинист сельскохозяйственного производства
25
10 месяцев
55.
1504092 Электромонтер по обслуживанию электрооборудования
27
2 года
10 месяцев
56.
1508032 Озеленитель по ландшафтному дизайну
25
2 года 10 месяцев
Итого:
3221
Приложение 2
к постановлению акимата
от 16 января 2009 года
№ 24
Государственный образовательный заказ 2009 года
на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием (колледжи)
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата Костанайской области от  27.07.2009 № 263 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
п/п
Шифры и наименования специальностей
Количество учащихся
Срок обучения
1.
0101000 Дошкольное воспитание и обучение
0101013 Воспитатель дошкольных организаций
60
2 года
10 месяцев
2.
0104000 Профессиональное обучение (по отраслям)
0104023 Мастер производственного обучения, техник-технолог швейного производства
30
3 года
10 месяцев
3.
0706000 Открытая разработка месторождений полезных ископаемых
0601013 Техник- технолог
35
2 года
10 месяцев
4.
0403000 Социально-культурная деятельность и народное художественное творчество (по профилю)
0403013 Педагог-организатор
25
2 года
10 месяцев
5.
0404000 Инструментальное исполнительство и музыкальное искусство эстрады (по видам)
31
3 года
10 месяцев,
2 года
10 месяцев
6.
0405000 Хоровое дирижирование
12
3 года
10 месяцев,
2 года
10 месяцев
7.
0406000 Теория музыки
2
3 года
10 месяцев,
2 года
10 месяцев
8.
0407000 Пение
2
3 года
10 месяцев,
2 года
10 месяцев
9.
0902000 Электроснабжение (по отраслям)
0902043 Техник - электрик
15
2 года
6 месяцев
10.
1216000 Элеваторное, мукомольное, крупяное и комбикормовое производство
1216063 Техник- технолог
15
2 года
6 месяцев
11.
1410000 Строительство автомобильных дорог и аэродромов
1410013 Техник- строитель
25
2 года
6 месяцев
12.
0515000 Менеджмент (по отраслям и областям применения)
0515013 Менеджер
25
2 года
10 месяцев
13.
0516000 Финансы (по отраслям)
0516053 Экономист по финансовой работе
25
2 год
10 месяцев
14.
0518000 Учет и аудит (по отраслям)
0518033 Экономист по бухгалтерскому учету и анализу хозяйственной деятельности
25
1 год
10 месяцев
15.
0601000 Стандартизация, метрология и сертификация (по отраслям)
0601013 Техник по стандартизации
25
1 год
10 месяцев
16.
0706000 Открытая разработка месторождений полезных ископаемых
0706203 Техник-технолог
25
3 года
10 месяцев
17.
0707000 Техническое обслуживание и ремонт горного электромеханического оборудования
0707193 Электромеханик
50
3 года
10 месяцев
18.
0709000 Обогащение полезных ископаемых (рудообогащение)
0709183 Техник-технолог
50
3 года
10 месяцев
19.
0713000 Геодезия и картография
0713013 Техник-геодезист
25
3 года
10 месяцев
20.
0902000 Электроснабжение (по отраслям)
0902043 Техник-электрик
50
2 года
6 месяцев
21.
0910000 Электрическое и электромеханическое оборудование
(по видам)
0910043 Электромеханик
25
3 года
10 месяцев
22.
0911000 Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электрического и электромеханического оборудования (по видам)
0911013 Электромеханик
50
3 года
10 месяцев
23.
1014000 Технология машиностроения (по видам)
1014023 Техник-механик
25
3 года
6 месяцев
24.
1107000 Техническая эксплуатация подъемно - транспортных, строительных, дорожных машин и оборудования (по отраслям)
1107043 Техник-механик
50
3 года
6 месяцев
25.
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам)
1108213 Электромеханик
25
3 года
10 месяцев
26.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта, в том числе:

100
3 жыл
10 ай
32.
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану, оның ішінде:
75
1401213 Құрылыс-технигі
50
3 жыл
6 ай
1401213 Құрылыс-технигі
25
2 жыл
6 ай
33.
1410000 Автомобиль жолдары мен
аэродромдар салу
1410013 Құрылысшы-техник
25
3 жыл
6 ай
34.
1502000 Агрономия
1502033 Агроном
50
3 жыл
6 ай
35.
0104000 Кәсіптік білім беру
(салалар бойынша), оның ішінде;
0104013 Өндірістік оқыту шебері,
ауыл шаруашылығын механизациялау
технигі
20
2 жыл
6 ай
36
1504000 Ферма шаруашылығы (бейін
бойынша), оның ішінде:
1504113 Фермер
50
2 жыл
10 ай
37.
0104000 Кәсіптік білім беру
(салалар бойынша), оның ішінде;
0104013 Өндірістік оқыту шебері,
пісіру өндірісінің технигі
5
2 жыл
10 ай
38.
1508000 Орман шаруашылығы, бақ -
саябақты және ландшафты
құрылыстар (түрлері бойынша)
1508063 Техник-технолог
25
3 жыл
6 ай
39.
1510000 Ауыл шаруашылығын
механикаландыру
1510043 Техник-механик
50
2 жыл
6 ай
40.
1511000 Жерге орналастыру
1511033 Техник
25
2 жыл
6 ай
41.
1513000 Ветеринария
1513053 Ветеринарлық фельдшер
25
2 жыл
10 ай
Жиыны
1477
Әкімдіктің
2009 жылғы 16 қаңтардағы
№ 24 қаулысына 3-қосымша
Орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды
даярлауға арналған 2009 жылдың мемлекеттік білім
тапсырысы (колледждер)
р/с
Мамандықтар атауы және шифрлары
Оқушылар
саны
Оқыту
мерзімі
1.
0103000 Дене тәрбиесі және спорт
0103023 Дене тәрбиесі және спорт
пәнінің мұғалімі
60
2 жыл
10 ай
2.
0104000 Кәсіптік білім беру
(салалар бойынша), оның ішінде:
100
0104013 Өндірістік оқыту шебері,
ауыл шаруашылық механизациясы
жөніндегі техник
25
2 жыл
10 ай
0104023 Өндірістік оқыту шебері,
тамақ өнімін өндіру жөніндегі
техник-технолог
25
2 жыл
10 ай
0104023 Өндірістік оқыту шебері,
мал шаруашылығы өнімін қайта
өндіру жөніндегі техник-технолог
30
3 жыл
10 ай
0104013 Өндірістік оқыту шебері,
бағдарламалық қамсыздандыру және
есептеу техникасы жөніндегі
техник
25
2 жыл
10 ай
3.
0105000 Бастауыш білім беру, оның
ішінде:
180
0105013 Бастауыш білім беру
мұғалімі
130
2 жыл
10 ай
0105023 Информатика пәнінен
бастауыш білім беру мұғалімі
25
2 жыл
10 ай
0105033 Шетел тілінен бастауыш
білім беру мұғалімі
25
2 жыл
10 ай
4.
0106000 Бейнелеу өнері және сызу
0106013 Бейнелеу өнері және сызу
пәнінің негізгі орта білім беру
мұғалімі
15
2 жыл
10 ай
5.
0108000 Музыкалық білім беру
0108013 Музыка пәнінің мектепке
дейінгі және негізгі орта білім
беру ұйымдарындағы мұғалімі
5
2 жыл
10 ай
6.
0301000 Емдеу ісі
0301013 Жалпы практикадағы
фельдшер
75
2 жыл
10 ай
7.
0302000 Медбикелік іс
0302033 Жалпы практикадағы
медбикесі
75
2 жыл
10 ай
8.
0305000 Лабораториялық
диагностика
0305013 Лаборант-дәрігердің
көмекшісі
25
2 жыл
10 ай
9.
0309000 Акушерлік іс
0309013 Жалпы практикадағы акушер
25
2 жыл
10 ай
10.
0501000 Әлеуметтік жұмыс
0501013 Әлеуметтік жұмыс
жөніндегі маман
25
1 жыл
10 ай
Барлығы:

100
3 года
10 месяцев
32.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений, в том числе:
75
1401213 Техник-строитель
50
3 года
6 месяцев
1401213 Техник-строитель
25
2 года
6 месяцев
33.
1410000 Строительство автомобильных дорог и аэродромов
1410013 Техник-строитель
25
3 года
6 месяцев
34.
1502000 Агрономия
1502033 Агроном
50
3 года
6 месяцев
35.
0104000 Профессиональное обучение   (по отраслям), в том числе:
0104013 Мастер производственного обучения, техник механизации сельского хозяйства
20
2 года
6 месяцев
36.
1504000 Фермерское хозяйство (по профилю), в том числе:
1504113 Фермер
50
2 года
10 месяцев
37.
0104000 Профессиональное обучение  (по отраслям), в том числе:
0104013 Мастер производственного обучения, техник по сварочному  производству
5
2 года
10 месяцев
38.
1508000 Лесное хозяйство, садово-парковое и ландшафтное строительство (по видам)
1508063 Техник-технолог
25
3 года
6 месяцев
39.
1510000 Механизация сельского хозяйства
1510043 Техник-механик
50
2 года
6 месяцев
40.
1511000 Землеустройство
1511033 Техник
25
2 года
6 месяцев
41.
1513000 Ветеринария
1513053 Ветеринарный фельдшер
25
2 года
10 месяцев
Итого
1477
Приложение 3
к постановлению акимата
от 16 января 2009 года
№ 24
Государственный образовательный заказ 2009 года на подготовку
специалистов с послесредним образованием (колледжи)
п/п
Шифры и наименования специальностей
Количество учащихся
Срок обучения
1.
0103000 Физическая культура и спорт
0103023 Учитель физической культуры и спорта
60
2 года
10 месяцев
2.
0104000 Профессиональное обучение (по отраслям), в том числе:
100
0104013 Мастер производственного обучения, техник механизации сельского хозяйства
25
2 года
10 месяцев
0104023 Мастер производственного обучения, техник-технолог по производству продукции питания
25
2 года
10 месяцев
0104023 Мастер производственного обучения, техник-технолог переработки продукции животноводства
25
2 года
10 месяцев
0104013 Мастер производственного обучения, техник программного обеспечения и вычислительной техники
25
2 года
10 месяцев
3.
0105000 Начальное образование, в том числе:
180
0105013 Учитель начального образования
130
2 года
10 месяцев
0105023 Учитель информатики начального образования
25
2 года
10 месяцев
0105033 Учитель иностранного языка начального образования
25
2 года
10 месяцев
4.
0106000 Изобразительное искусство и черчение 0106013 Учитель изобразительного искусства и черчения основного среднего образования
15
2 года
10 месяцев
5.
0108000 Музыкальное образование
0108013 Учитель музыки в организациях дошкольного и основного среднего образования
5
2 года
10 месяцев
6.
0301000 Лечебное дело
0301013 Фельдшер общей практики
75
2 года
10 месяцев
7.
0302000 Сестринское дело
0302033 Медицинская сестра общей практики
75
2 года
10 месяцев
8.
0305000 Лабораторная диагностика
0305013 Помощник врача-лаборанта
25
2 года
10 месяцев
9.
0309000 Акушерское дело
0309013 Акушер (ка) общей практики
25
2 года
10 месяцев
10.
0501000 Социальная работа
0501013 Специалист по социальной работе
25
1 года
10 месяцев
Итого:

585
Әкімдіктің
2009 жылғы 16 қаңтардағы
№ 24 қаулысына 4-қосымша
(Жол картасы шеңберінде) Макроөңірлерді
экспорттық мамандандыруды іске асыру үшін
техникалық және қызмет көрсету еңбегі кадрларын
даярлауға арналған 2009 жылдың мемлекеттік
білім тапсырысы (кәсіптік лицейлер)
Ескерту. 4-қосымшамен толықтырылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2009.07.27 № 263 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараныз) қаулысымен.
р/с
Мамандықтар атауы және шифрлары
Оқушылар
саны
Оқыту
мерзімі
1.
1402162 Автомобиль кранының
машинисі
25
10 ай
2.
0503012 Электр құрал жабдықтарын
жөндеуші слесарь-электрик
25
10 ай
3.
1504042 Аспазшы
25
10 ай
4.
1414032 Ағаш өңдеу станоктары
станокшысы
25
10 ай
5.
1201072 Автокөлік жөндейтін
слесарь
25
10 ай
Жиыны
125
Әкімдіктің
2009 жылғы 16 қаңтардағы
№ 24 қаулысына 5-қосымша
(Жол картасы шеңберінде) Макроөңірлерді
экспорттық мамандандыруды іске асыру үшін
техникалық және қызмет көрсету еңбегі кадрларын
даярлауға арналған 2009 жылдың мемлекеттік білім
тапсырысы (колледждер)
Ескерту. 5-қосымшамен толықтырылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2009.07.27 № 263 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараныз) қаулысымен.
р/с
Мамандықтар атауы және
шифрлары
Оқушылар
саны
Оқыту
мерзімі
1.
0510000 Іс қағаздарын жүргізу
және мұрағаттану
0510023 Іс қағаздарын
жүргізуші
25
1 жыл
10 ай
2.
1118000 Тамақ және ет
өнеркәсібінің өндіріс
жабдықтары
1118023 Техник-механик
20
2 жыл
10 ай
3.
0601000 Метрология,
стандарттау және сертификаттау
(салалар бойынша)
0601013 Стандарттау технигі
40
1 жыл
10 ай
4.
0401000 Кітапхана ісі
0401013 Кітапханашы
25
1 жыл
10 ай
5.
0512000 Аудармашы ісі
0512013 Аудармашы
15
1 жыл
10 ай
6.
1224000 Сүт тағамдарының өндірісі
1224063 Техник-технолог
25
1 жыл
10 ай
7.
0513000 Маркетинг (салалары
бойынша)
0513053 Маркетолог
25
1 жыл
10 ай
8.
1504000 Ферма шаруашылығы
(бейіні бойынша)
1504113 Фермер
25
1 жыл
10 ай
Жиыны

585
Приложение 4
к постановлению акимата
от 16 января 2009 года
№ 24
Государственный образовательный заказ 2009 года
на подготовку кадров технического и обслуживающего труда
для реализации экспортных специализаций макрорегионов (профессиональные лицеи) ( в рамках Дорожной карты)
Сноска. Постановление дополнено приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Костанайской области от 27.07.2009 № 263 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
п/п
Шифры и наименования специальностей
Количество учащихся
Срок обучения
1
1402162 Машинист автомобильного крана
25
10 месяцев
2
0503012 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
25
10 месяцев
3
1504042 Повар
25
10 месяцев
4
1414032 Станочник деревообрабатывающих станков
25
10 месяцев
5
1201072 Слесарь по ремонту автомобили
25
10 месяцев
Итого
125
Приложение 5
к постановлению акимата
от 16 января 2009 года
№ 24
Государственный образовательный заказ 2009 года
на подготовку кадров технического и обслуживающего труда
для реализации экспортных специализаций макрорегионов
(колледжи) ( в рамках Дорожной карты)
Сноска. Постановление дополнено приложением 5 в соответствии с  постановлением акимата Костанайской области от 27.07.2009 № 263 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
п/п
Шифры и наименования специальностей
Количество учащихся
Срок обучения
1
0510000 Делопроизводство и архивоведение
0510023 Делопроизводитель
25
1 год
10 месяцев
2
1118000 Оборудование предприятий  питания, торговли и мясной промышленности
111802 3 Техник-механик
20
2 года
10 месяцев
3
0601000 Стандартизация, метрология и сертификация (по отраслям)
0601013 Техник по стандартизации
40
1 год
10 месяцев
4
0401000 Библиотечное дело
0401013 Библиотекарь
25
1 год
10 месяцев
5
0512000 Переводческое дело
0512013 Переводчик
15
1 год
10 месяцев
6
1224000 Производство молочной продукции 1224063 Техник-технолог
25
1 год
10 месяцев
7
0513000 Маркетинг (по отраслям)
0513053 Маркетолог
25
1 год
10 месяцев
8
1504000 Фермерское хозяйство (по профилю)
1504113 Фермер
25
1 год
10 месяцев
Итого