Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 162 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 ақпанда № 9-2-120 тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, сондай-ақ Қостанай облысы мәслихатының 2009 жылғы 12 қаңтардағы № 157 "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін, Рудный қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 3 "Рудный қалалық мәслихатының қарауына Рудный қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімнің жобасын енгізу туралы" қаулысын қарап мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-2-118, 2009 жылғы 16 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде 2 нөмірмен жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 395 659 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 639 746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 822 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 183 897 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 563 194 мың теңге;
2) шығындар – 7 375 687,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (теріс) – 28,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28,7 мың теңге, оның ішінде: бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28,7 мың теңге";
көрсетілген шешімімен бекітілген 1, 2 қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріліп отыр).

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 151 "О городском бюджете города Рудного на 2009 год"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 16 января 2009 года № 162. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 4 февраля 2009 года № 9-2-120
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев решение Костанайского областного маслихата от 12 января 2009 года № 157 "О внесении изменений и дополнений в решение от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год", постановление акимата города Рудного от 9 января 2009 года № 3 "О внесении на рассмотрение в Рудненский городской маслихат проекта решения Рудненского городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 151 "О городском бюджете города Рудного на 2009 год" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 151 "О городском бюджете города Рудного на 2009 год" (номер государственной регистрации 9-2-118, опубликованного 16 января 2009 года в городской газете "Рудненский рабочий" под номером 2) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 7 395 659 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 639 746 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 8 822 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 183 897 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1 563 194 тысяч тенге;
2) затраты – 7 375 687,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (отрицательное) – 28,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28,7 тысяч тенге, в том числе: используемые остатки бюджетных средств – 28,7 тысяч тенге";
приложения 1, 2 утвержденные указанным решением, изложить в новой редакции (прилагаются).