Сотталған тұлғаларды 2009 жылы қоғамдық жұмыстарға тарту үшін кәсіпорынды және қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 27 наурыздағы № 359 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 сәуірде № 9-2-130 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42-бабын, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексінің 30, 33-баптарын іске асыру мақсатында және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сотталған тұлғаларды 2009 жылы қоғамдық жұмыстарға тарту үшін кәсіпорын Рудный қаласы әкімдігінің "Рахат" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны белгіленсін.
2. Сотталған тұлғаларды 2009 жылы қоғамдық жұмыстарға тарту үшін жұмыс түрі аумақты абаттандыру, жайларды жинау, жүк тиеу-түсіру жұмыстары болып белгіленсін.
3. Рудный қаласы әкімдігінің "Сотталған тұлғаларды 2008 жылы қоғамдық жұмыстарға тарту үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін және кәсіпорындар тізбесін анықтау туралы" 2008 жылғы 26 мамырдағы № 945 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 9-2-110, 2008 жылғы 24 маусымда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) күшін жойды деп саналсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.Е. Қосаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Н. Денинг

Об определении предприятия и видов общественных работ для привлечения лиц, осужденных к общественным работам в 2009 году
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 27 марта 2009 года № 359. Зарегистрировано Управлением юстиции акимата города Рудного Костанайской области 23 апреля 2009 года № 9-2-130
В соответствии со статьей 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, статьями 30, 33 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года и статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить предприятием для привлечения лиц, осужденных к общественным работам в 2009 году государственное коммунальное предприятие "Рахат" акимата города Рудного.
2. Определить видами общественных работ для привлечения лиц, осужденных к общественным работам в 2009 году благоустройство территории, уборка помещений, погрузочно-разгрузочные работы.
3. Постановление акимата города Рудного "Об определении видов общественных работ и перечня предприятий для привлечения лиц, осужденных к общественным работам в 2008 году" от 26 мая 2008 года № 945 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-110, опубликовано 24 июня 2008 года в газете "Рудненский рабочий") считать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Рудного Кусаева А.Е.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                              Н. Денинг