Әкімдіктің 2009 жылғы 27 наурыздағы № 357 "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 650 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 шілдеде № 9-2-138 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 ақпандағы № 182 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 14.02.2012 № 182 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 16-бабы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағының негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2009 жылғы 27 наурыздағы № 357 "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі 9-2-132, 2009 жылғы 15 мамырда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) қаулысына мына өзгерістер енгізілсін:
2-тармақта:
1-тармақшаның үшінші абзацы мына редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік көмекті беру немесе одан бас тарту туралы уәкілетті органның шешімі әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі қалалық консультациялық-кеңесші ведомствоаралық комиссиясының ұсынысы негізінде қабылданады."
8-тармақшада "комиссияның" сөзі "уәкілетті органның" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Н. Денинг

О внесении изменений в постановление акимата от 27 марта 2009 года № 357 "Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 25 мая 2009 года № 650. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 1 июля 2009 года № 9-2-138. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 14 февраля 2012 года № 182
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 14.02.2012 № 182.
На основании статьи 16 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому" от 27 марта 2009 года № 357 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-132, опубликовано 15 мая 2009 года в газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 2:
в подпункте 1 третий абзац изложить в следующей редакции:
"Решение уполномоченного органа о предоставлении социальной помощи или отказе в ней принимается на основании рекомендации городской консультативно-совещательной межведомственной комиссии по оказанию социальной помощи";
в подпункте 8 слово "комиссии" заменить словами "уполномоченного органа".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                              Н. Денинг