"2009 жылы жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша көмекке мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету" бюджеттік бағдарламасын іске асыру туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 24 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 1030 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 қазанда № 9-2-144 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 1-3) тармақшасына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылы жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша көмекке мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасын іске асыру туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 24 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 9-2-123, 2009 жылғы 13 ақпанда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған, "2009 жылы жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша көмекке мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету" бюджеттік бағдарламасын іске асыру туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 24 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 23 маусымдағы № 758 қаулысымен өзгеріс енгізілді, Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 9-2-140, 2009 жылғы 14 тамызда № 33 "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақша мына редакцияда жазылсын:
"2) азаматтардың жекелеген санаттарына мерекелік даталарға және жалпықалалық бұқаралық іс-шараларға біржолғы әлеуметтік көмек;"
3) тармақшада "2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" деген сөздерден кейін "2008 жылғы 4 желтоқсандағы" деген сөздермен толықтырылсын;
6), 7) тармақшаларда "әлеуметтік көмекке" деген сөздерден кейін "комиссия шешімі бойынша" деген сөздер алып тасталсын;
9) тармақшада "отбасыларға" деген сөздер "табысы" деген сөздер "жан басына шаққандығы орташа табысы" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын:
"14) медициналық жоғары оқу орындарын бітірген, Рудный қаласына, Горняцк, Қашар, Перцев поселкелеріне, Железорудная стансасына тұрақты жұмысқа келген мамандарға біржолғы әлеуметтік көмек.";
3-тармақта:
1) тармақша мына редакцияда жазылсын:
"1) уәкілетті органның әлеуметтік көмекті тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту туралы шешімі, құжаттардың тізімі және берілетін әлеуметтік көмектің мөлшері әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі қалалық консультациялық-кеңесші ведомствоаралық комиссияның ұсынысын ескере отырып, құжаттарды қабылдаған күннен бастап бір ай ішінде қабылданады;".

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 26 января 2009 года № 24 "О реализации бюджетной программы "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" в 2009 году"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 24 августа 2009 года № 1030. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 7 октября 2009 года № 9-2-144
В соответствии с подпунктом 1-3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "О реализации бюджетной программы "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" в 2009 году" от 26 января 2009 года № 24 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-123, опубликовано 13 февраля 2009 года в газете "Рудненский рабочий", внесено изменение постановлением акимата от 23 июня 2009 года № 758 "О внесении изменения в постановление акимата от 26 января 2009 года № 24 "О реализации бюджетной программы "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" в 2009 году", номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-140, опубликовано 14 августа 2009 года в газете "Рудненский рабочий" № 33) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) единовременная социальная помощь к праздничным датам и массовым общегородским мероприятиям, отдельным категориям граждан;"
подпункт 3) после слов "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" дополнить словами "от 4 декабря 2008 года";
в подпунктах 6), 7) после слов "в социальной поддержке" слова "по решению комиссии" исключить;
в подпункте 9) после слов "из семей" слова "с доходами" заменить словами "со среднедушевым доходом";
дополнить подпунктом 14) следующего содержания:
"14) единовременная социальная помощь специалистам, закончившим высшие учебные медицинские заведения, прибывшим на постоянную работу в город Рудный, поселки Горняцкий, Качар, Перцевка, станцию Железорудная.";
в пункте 3:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) решение уполномоченного органа о назначении или об отказе в назначении социальной помощи, перечень документов и размер предоставляемой социальной помощи принимается на основании рекомендации городской консультативно-совещательной межведомственной комиссии по оказанию социальной помощи в течение одного месяца со дня приема документов;"

2. Осы қаулы 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Н. Денинг

2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года.
Аким города Рудного                        Н. Денинг