Халықтың нысаналы топтарының 2009 жылға арналған тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 28 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 қаңтарда № 9-3-99 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 24 қыркүйектегі № 330 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2009.09.24 № 330 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5, 7-баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтарының 2009 жылға арналған тізбесі  қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Ш. Шаяхметовқа жүктелсін.
Қала әкімі                               А. Мұхитбеков
КЕЛІСІЛДІ
Арқалық қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 14 қаңтардағы
№ 28 қаулысына қосымша
Халықтың нысаналы
топтарының 2009 жылға арналған тізбесі
Ескерту. Қосымшаға өзгерту толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2009.04.27 № 151 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
Табысы аз адамдар;
Жиырма бір жасқа дейінгі жастар;
Балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата- ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар;
Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар;
Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімдi, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар;
Зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған);
Мүгедектер;
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар;
Бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
Оралмандар;
Жиырма тоғыз жасқа дейінгі кәсіби даярлау және қайта даярлаудан өткен жұмыссыздар, бастауыш, орта, жоғары кәсіби білімдері бар түлектер;
Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органда ұзақ уақыт (он екі және одан да көп ай) жұмыссыз ретінде тіркелген адамдар;
Елу жастан асқан адамдар;
Жұмыс беруші (заңды тұлға) таратылған не жұмыс беруші (жеке тұлға) қызметінің тоқтатылуына байланысты босатылғандар;
Қызметкерлерге саны немесе штаты қысқартылуына байланысты босатылғандар;
Толық емес жұмыс уақытының режимінде жұмыс істейтін тұлғалар;
Жеті жасқа дейін бала күтімімен отырған, оның ішінде аз қамтылған немесе жұмыссыз тұлғалар.

Об утверждении перечня целевых групп населения на 2009 год
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 14 января 2009 года № 28. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 23 января 2009 года № 9-3-99. Утратило силу - Постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 24 сентября 2009 года № 330
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 24.09.2009 № 330 (порядок введения в действие см. п.4).
В соответствии со статьями 5, 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень целевых групп населения на 2009 год согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шаяхметова К.Ш.
Аким города                                А. Мухитбеков
СОГЛАСОВАНО
Приложение
к постановлению акимата
города Аркалыка
от 14 января 2009 года № 28
Перечень
целевых групп населения на 2009 год
Сноска. Приложение с дополнениями, внесенными постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 27.04.2009 № 151 (порядок введение в действие см. п.2).
Малообеспеченные;
молодежь в возрасте до 21 года;
воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
лица предпенсионного возраста (два года до выхода на пенсию по возрасту);
инвалиды;
лица, уволенные в запас из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
лица освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
оралманы;
безработные, прошедшие профессиональную подготовку и переподготовку, выпускники высшего, среднего специального и начального профессионального образования, в возрасте до двадцати девяти лет;
длительно неработающие лица (двенадцать и более месяцев), зарегистрированные в качестве безработных в уполномоченном органе по вопросам занятости;
лица старше пятидесяти лет;
учащаяся молодежь учебных заведений высшего, среднего специального и начального профессионального образования в период летних каникул;
высвобожденные в связи с ликвидацией организации (юридического лица) либо прекращения деятельности работодателя (физического лица);
высвобожденные в связи с сокращением численности или штата работников;
лица, занятые в режиме неполного рабочего времени;
лица, занятые уходом за детьми в возрасте до семи лет из числа малообеспеченных и безработных.