Азаматтарды Лисаков қаласының шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 1 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының әділет басқармасында 2009 жылы 23 қаңтарда № 9-4-134 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабының 3-тармағына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2009 жылғы қаңтардан бастап наурызда қоса кезеңінде "Лисаков қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Октябрь кентінің әкімі Роот В.А., Красногор селосының әкімі Бекешева А.З. тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскесіне әскери есепке жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысы ішкі істер департаменті Лисаков қаласының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) шақыру учаскесіне тіркеуден жалтарып жүргендерді іздестіру және жеткізу жұмысын ұйымдастырсын.
4. "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі тіркеу науқасын жүргізу үшін қаржыландыру жоспарына сәйкес ақшалай қаражаттар бөлсін.
5. Шешімді орындау бойынша атқарылған жұмыс туралы ақпарат Лисаков қаласының әкіміне 2009 жылғы 1 сәуіріне ұсынылсын.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.П. Сенчевке жүктелсін.
7. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қаласының
әкімі                                      В. Полешко

Об организации и обеспечении приписки граждан к призывному участку города Лисаковска
Решение акимата города Лисаковска Костанайской области от 13 января 2009 года № 1. Зарегистрировано управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 23 января 2009 года № 9-4-134
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны города Лисаковска" в период с января по март 2009 года.
2. Акимам поселка Октябрьский, села Красногорское обеспечить доставку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, на воинский учет к призывному участку.
3. Государственному учреждению "Отдел внутренних дел города Лисаковска Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) организовать работу по розыску и доставке на призывной участок лиц, уклоняющихся от приписки к призывным участкам.
4. Государственному учреждению "Отдел финансов города Лисаковска" для проведения приписной кампании выделить денежные средства согласно плану финансирования.
5. Информацию о проделанной работе по исполнению решения предоставить акиму города Лисаковска к 1 апреля 2009 года.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Сенчева А.П.
7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Лисаковска                          В. Полешко