Бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 169 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2009 жылы 1 маусымда № 9-4-143 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 7 ақпандағы № 201 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 07.02.2018 № 201 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің тақырыбында және 1-тармағында "ставкаларын", "ставкалары" деген сөздері тиісінше "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері" деген сөздермен ауыстырылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 21.12.2015 № 384 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 422-бабына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ислам банктерін ұйымдастыру мен олардың қызметі және исламдық қаржыландыруды ұйымдастыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 12 ақпандағы Заңының 1-бабы 3-тармағының 38) тармақшасына, 2-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Лисаков қаласының әкімшілік аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірынғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері бекітілсін:
бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы – 1 айлық есептік көрсеткіштері;
біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы – 1 айлық есептік көрсеткіштері;
ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер – 1 айлық есептік көрсеткіштері;
ойын жолы - 5 айлық есептік көрсеткіштері;
карт - 2 айлық есептік көрсеткіштері;
бильярд үстелі – 3 айлық есептік көрсеткіштері.
2. Осы шешім оны алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Х сессияның
төрайымы
Г. Киселева
Қалалық мәслихатының
хатшысы
Т. Кривошея
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы бойынша
салық басқармасы"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________ М. Уржанов

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 23 апреля 2009 года № 169. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 1 июня 2009 года № 9-4-143. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 7 февраля 2018 года № 201
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 07.02.2018 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке и в пункте 1 указанного решения на казахском языке слова "ставкаларын", "ставкалары" заменены словами "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", текст на русском языке не изменяется решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 21.12.2015 № 384 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 38) пункта 3 статьи 1, статьей 2 Закона Республики Казахстан от 12 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам организации и деятельности исламских банков и организации исламского финансирования" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на административной территории города Лисаковска:
игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком - 1 месячный расчетный показатель;
игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока - 1 месячный расчетный показатель;
персональный компьютер, используемый для проведения игры - 1 месячный расчетный показатель;
игровая дорожка - 5 месячных расчетных показателя;
карт – 2 месячных расчетных показателя;
бильярдный стол – 3 месячных расчетных показателя.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Х сессии Г. Киселева
Секретарь
городского маслихата
Т. Кривошея
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление
по городу Лисаковску"
__________ М. Уржанов