Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыздандыру, білім беру, мәдениет саласы мамандарына жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 138 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданың Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 ақпанда № 9-5-80 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 21.07.2014 № 128 хатымен).
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238 бабының 2 тармағы, "Агроөнерлік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18 бабының 4 тармағын орындау мақсатында, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15)тармақшасына және Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 37 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласы мамандарына жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" қаулысына сәйкес Алтынсарин аудан мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыздандыру, білім беру, мәдениет саласы мамандарына қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын мамандардың жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда 2009 жылға арналған аудандық бюджет қаражаты есебінен жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен кейін қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин аудандық
мәслихатының кезктен тыс
сессиясының төрағасы                   Т. Құлмағамбетов
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы                   Т. Құлмағамбетов

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам сфер социального обеспечения, образования, культуры работающим в аульной (сельской) местности
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16 января 2009 года № 138. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 23 февраля 2009 года № 9-5-80. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 21 июля 2014 года № 128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 21.07.2014 № 128).
Во исполнение пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, пункта 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территории", а также в соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и постановлением акимата Алтынсаринского района от 15 января 2008 года № 37 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам сфер социального обеспечения, образования, культуры работающим в аульной (сельской) местности" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышение на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам сфер социального обеспечения, образования, культуры работающим в аульной (сельской) местности по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета на 2009 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Алтынсаринского
районного маслихата                   Т. Кульмагамбетов
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                   Т. Кульмагамбетов