2009 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру, көлемдері, түрлері және жағдайлары туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданың әкімдігінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 67 қаулысы. Қостанай облысы Алтынсарин ауданың Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 наурызда № 9-5-82 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13)14) – тармақшалары негізінде Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылға қоғамдық жұмыстардың көлемдері және түрлері,және жағдайлары, қоғамдық жұмыстар үшін жұмыс орындарын ұсынушы ұйым болып "Көмек-Алтын" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны бекітілсін (қосымша).
2. Қоғамдық жұмыстармен қамтылған жұмыссыздардың еңбек ақысы аудандық бюджеттен ең төменгі жалақының бір жарым көлемінде белгіленсін.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Алтынсарин ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және "Көмек-Алтын" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын арасындағы қоғамдық жұмыстарды орындауға жасалған қолданыстағы заңнамаға сәйкес келісім шартында көрсетілген талаптарына сәйкес жүргізілсін.
4. "Алтынсарин ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі орындалған қоғамдық жұмыстардың сапасына бақылау жүргізсін.
5. Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 16 сәуірдегі № 67 "2008 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру, түрлері, көлемдері және жағдайлары туралы" қаулысының (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-5-66, 2008 жылғы 17 сәуірдегі № 11, 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 12, 2007 жылғы 19 сәуірдегі № 15 "Таза бұлақ-Чистый родник" газеті) күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің бірінші орынбасары К.Ғ. Таңқыбаевқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмiнің міндетін
атқарушы                                   К. Таңқыбаев
Әкімдіктің
2009 жылғы 18 ақпандағы
№ 67 қаулысымен бекітілген
2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың
көлемдері және түрлері
РҚАО-ның ескертуі: кестені қағаз мәтінінен қараңыз.

Об организации, объемах, видах и условиях общественных работ на 2009 год
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 18 февраля 2009 года № 67. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 12 марта 2009 года № 9-5-82
На основании статьи 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", подпунктов 13)14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственное коммунальное предприятие "Көмек – Алтын" организацией, предоставляющей рабочие места для общественных работ, виды и объемы общественных работ на 2009 год (приложение).
2. Определить оплату труда безработных, занятых на общественных работах, в размере полутора минимальных заработных плат из средств районного бюджета.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата Алтынсаринского района" и государственным коммунальным предприятием "Көмек–Алтын".
4. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Алтынсаринского района" вести контроль за качеством выполненных общественных работ.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Алтынсаринского района от 16 апреля 2008 года № 67 "Об организации, объемах, видах и условиях общественных работ на 2008 год" (номер государственной регистрации 9-5-66, газета "Таза-Булак - Чистый родник" от 17 апреля 2008 года № 15).
6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима района Танкибаева К.Г.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               К. Танкибаев
Утверждены
постановлением акимата
от 18 февраля 2009 года
№ 67
Виды и объемы общественных работ на 2009 год
Примечание РЦПИ: см. бумажный вариант.