Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесі туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 61 қаулысы. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 наурызда № 9-5-83 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 7 қазандағы № 274 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2009.10.07 № 274 (қолданысқа енгізу тәртібін т.4 қараңыз) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасы негізінде және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 2-тармағына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесі бекітілсін.
2. "Алтынсарин ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу жөніндегі шараларды қарастырсын.
3. Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 16 "Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесі туралы" қаулысының (мемлекеттік тіркеу нөмірі № 9-5-59, 2008 жылғы 27 наурыздағы № 12 "Таза бұлақ-Чистый родник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің бірінші орынбасары К.Ғ. Таңқыбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
атқарушы                                   К. Таңқыбаев
Әкiмдіктің
2009 жылғы 18 ақпандағы
№ 61 қаулысымен бекітілген
Халықтың нысаналы топтарына
жататын тұлғалардың тiзбесi
Аз қамтылғандар;
жиырма бір жасқа дейiнгi жастар;
балалар үйлерiнiң тәрбиеленушiлерi, жетiм балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейiнгi балалар;
кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызiлiктi, көп балалы ата-аналар;
Қазақстан Республикасының Заңдарында белгiленген тәртiппен асырауында тұрақты күтiмдi, көмектi немесе қадағалауды қажет етедi деп танылған адамдар бар азаматтар;
зейнеткерлiкке шығу алдындағы тұлғалар (жасына байланысты зейнеткерлiкке шығуға екi жыл қалған);
мүгедектер;
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босатылған тұлғалар;
бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған тұлғалар;
оралмандар;
ұзақ уақыт жұмыс істемейтін азаматтар (бір жыл және одан да көп) кәсiби, орта-арнаулы және жоғары бiлiм беру ұйымдарының түлектері;
болашағы жоқ жастағы тұлғалар (елу жастан жоғары);
жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
курстық дайындықтың түлектері.

О перечне лиц, относящихся к целевым группам населения
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 18 февраля 2009 года № 61. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 12 марта 2009 года № 9-5-83. Утратило силу - Постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 7 октября 2009 года № 274
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 07.10.2009 № 274 (порядок введения в действие см п.4).
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и в соответствии с подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень лиц, относящихся к целевым группам населения.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Алтынсаринского района" предусмотреть меры по содействию занятости целевым группам населения.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Алтынсаринского района от 18 января 2008 года № 16 "О перечне лиц, относящихся к целевым группам населения" (номер государственной регистрации № 9-5-59, опубликовано в газете "Таза Булак - Чистый родник" от 27 марта 2008 года № 12).
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима района Танкибаева К.Г.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                              К. Танкибаев
Утвержден
постановлением акимата
от 18 февраля 2009 года № 61
Перечень лиц,
относящихся к целевым группам населения
Малообеспеченные;
молодежь в возрасте до двадцати одного года;
воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
инвалиды;
лица, уволенные из рядов Вооруженных сил Республики Казахстан;
лица, освобожденные из мест лишения и (или) принудительного лечения;
оралманы;
длительно неработающие граждане (год и более);
выпускники организаций профессионального, средне-специального и высшего образования;
лица неперспективного возраста (старше пятидесяти лет);
молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
выпускники курсовой подготовки.