Тіркелген салық ставкаларын бекіту
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2009 жылғы 4 ақпандағы № 146 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 наурызда № 9-5-87 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 мамырдағы № 307 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2011.05.20 № 307 шешімімен.

Об утверждении ставки фиксированного налога
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 4 февраля 2009 года № 146. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 16 марта 2009 года № 9-5-87. Утратило силу - Решением маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 20 мая 2011 года № 307
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 20.05.2011 № 307.

Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (бұдан әрі салық кодексі) 422 бабының 2 тармағына 2008 жылдың 10 желтоқсанындағы № ІV-99 және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, бір әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілейді,сондай-ақ Алтынсарин ауданы бойынша салық басқармасы берген мәліметтерге сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

В соответствии пункта 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" далее (Налоговый Кодекс) за № IV-99 от 10 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" устанавливают единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории одной административно-территориальной единицы согласно представленных данных налоговым управлением по Алтынсаринскому району, Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Бір салық салу объектісіне тіркелген салық ставкасының айлықтағы ең төменгі базалық мөлшерін бекіту (қосымша).
2. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин ауданы
мәслихатының кезекті,
жетінші сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы            Т.М. Құлмағамбетов
Алтынсарин аудандық
мәслихатының шешіміне
2009 жылғы 4 ақпандағы
№ 146 шешіміне қосымша
Бір салық салу объектісіне тіркелген салық
ставкасының айлықтағы ең төменгі базалық мөлшері
№ р/р
Көрсеткіштердің атауы
Тіркелген салық ставкасының айлықтағы ең төменгі
(Айлық есеп көрсеткіші)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ақшасыз ұтыс ойын автоматы
1
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған, ақшасыз ұтыс ойын автоматы
1
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын жеке компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3

1. Утвердить размер минимальной базовой ставки фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц; (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель очередной,
седьмой сессии секретарь
Алтынсаринского
районного маслихата                   Т. Кульмагамбетов
Приложение
к решению Алтынсаринского
районного маслихата
от 4 февраля 2009 года
№ 146
Размер минимальной базовой ставки фиксированного
налога на единицу налогообложения в месяц
п/п
Наименование объекта
налогообложения
Минимальная ставка
фиксированного налога
(в месячных расчетных
показателях)
1
Игровой автомат без
выигрыша, предназначенный
для проведения игры с
одним игроком
1
2
Игровой автомат без
выигрыша, предназначенный
для проведения игры с
участием более одного
игрока
1
3
Персональный компьютер,
используемый для
проведения игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
3