Қызметін Әулиекөл ауданының аумағында жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 20 наурыздағы № 100 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Әділет басқармасында 2009 жылы 6 сәуірде № 9-7-95 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 185 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 19.04.2010 № 185 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 421, 422 баптарының негізінде Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызметін Әулиекөл ауданының аумағында жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
жетінші сессиясының төрағасы
Г. Сухотеплая
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Бондаренко
Мәслихаттың

О единых ставках фиксированного налога для налогоплательшиков, осуществляющих деятельность на территории Аулиекольского района
Решение масихата Аулиекольского района Костанайской области от 20 марта 2009 года № 100. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 6 апреля 2009 года № 9-7-95. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19 апреля 2010 года № 185
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19.04.2010 № 185.
На основании статей 421, 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Аулиекольского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
седьмой сессии районного маслихата
Г. Сухотеплая
Секретарь
районного маслихата
А. Бондаренко
Приложение
к решению маслихата