Мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы № 155 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қарашада № 9-7-107 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасының, Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 қарашадағы № 232 "2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешімге өзгерістер енгізу туралы" шешімінің және Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қарашадағы № 332 қаулысының негізінде Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 шешіміне өзгерістер енгізілсін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-7-86 нөмірімен тіркелген, "Әулиекөл" газетінде 2008 жылғы 25 желтоқсанда жарияланған):
Айтылған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2009 жылға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2365281,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 587986 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3875 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 863 мың теңге;
алынған ресми трансферттер – 1772557,8 мың теңге;
2) шығындар – 2330174,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 60559 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -25452 мың теңге;
6) тапшылықты қаржылау (профицитті пайдалану) – 25452 мың теңге".
2 тармаққа өзгерістер енгізілсін:
"58424" деген цифрлар "58202" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"2198" деген цифрлар "1976" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2-2 тармаққа өзгерістер енгізілсін:
"64797" деген цифрлар "63574,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"16387" деген цифрлар "15996" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"16623" деген цифрлар "15791,8" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2-3 тармаққа өзгерістер енгізілсін:
"2941" деген цифрлар "5188" деген цифрлармен ауыстырылсын.
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес айтылған шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   Г. Сухотеплая
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Т.И. Печникова
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 81 "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23 ноября 2009 года № 155. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 26 ноября 2009 года № 9-7-107
На основании статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решения Костанайского областного маслихата от 20 ноября 2009 года № 232 "О внесении изменений в решение от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год" и постановления акимата Аулиекольского района от 20 ноября 2009 года № 332 Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 81 "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов за номером 9-7-86, опубликовано 25 декабря 2008 года в газете "Әулиекөл"):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 2365281,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 587986 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3875 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 863 тысяч тенге;
полученным официальным трансфертам – 1772557,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2330174,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 60559 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) – -25452 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 25452 тысяч тенге".
Внести изменения в пункт 2:
цифры "58424" заменить цифрами "58202";
цифры "2198" заменить цифрами "1976".
Внести изменения в пункт 2-2:
цифры "64797" заменить цифрами "63574,8";
цифры "16387" заменить цифрами "15996";
цифры "16623" заменить цифрами "15791,8".
Внести изменение в пункт 2-3:
цифры "2941" заменить цифрами "5188".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 Г. Сухотеплая
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Аулиекольского района"
____________________ Т.А. Печникова
Приложение 1
к решению маслихата