2009 жылға халықтың нысаналы топтар тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 10 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 ақпанда № 9-8-116 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 316 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009.12.28 № 316 қаулысымен.
Ескерту. Атауы өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009.10.19 № 219 (қолданысқа енгізу тәртібін т.3 қараңыз) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабы 2 тармағына, 7 бабы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағы 14) тармақшасына сәйкес әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыспен қамтуды қолдау үшін нысаналы топтарға кіретін тұлғалар тізбесі белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009.10.19 № 219 (қолданысқа енгізу тәртібін т.3 қараңыз) қаулысымен.
2. "Денисов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі нысаналы топтарға кіретін тұлғаларды жұмыспен қамту үшін шаралар ескерсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Мұратбековқа жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Денисов
ауданының әкімі                            А. Кушнир
Әкімдіктің
2009 жылғы 19 қаңтардағы
№ 10 қаулысымен бекітілген
Жұмыспен қамтуды қолдау үшін халықтың нысаналы
топтарына кіретін адамдар
ТІЗБЕСІ
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009.07.07 № 141 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 19.10.2009 № 219 (қолданысқа енгізілу тәртібін т.3 қараңыз) қаулыларымен.
1. Аз қамтылған азаматтар;
2. Жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
3. Балалар үйлердің тәрбиеленушілері, жетім балалар және ата-аналар қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар;
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызбасты, көпбалалы ата-аналар;
5. Зейнеткерлікке шығу алдында жастағы адамдар (жасына қарағанда зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалғандар);
6. Мүгедектер;
7. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босатылған адамдар;
8. Бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
9. Оралмандар;

Об определении перечня целевых групп населения на 2009 год
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 19 января 2009 года № 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 19 февраля 2009 года № 9-8-116. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 28 декабря 2009 года № 316
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 28.12.2009 № 316.
Сноска. Наименование с изменениями, внесенными постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 19.10.2009 № 219 (порядок введения в действие см. п.3).
В соответствии с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень лиц, входящих в целевые группы населения для содействия занятости.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 19.10.2009 № 219 (порядок введения в действие см. п.3).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Денисовского района" предусмотреть меры по трудоустройству лиц, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Муратбекова М.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Денисовского района                        А. Кушнир
Утверждено
постановлением акимата
от 19 января 2009 года № 10
Перечень лиц,
входящих в целевые группы населения
для содействия занятости
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 07.07.2009 № 141 (порядок введения в действие см. п.3); от 19.10.2009 № 219 (порядок введения в действие см. п.3).
1. Малообеспеченные граждане;
2. Молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
3. Воспитанники детских домов, дети сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
5. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
6. Инвалиды;
7. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
8. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
9. Оралманы;

10. Көп уақыт жұмыс істемейтін адамдар (бір жыл және одан да көп);
11. Бастауыш, орта және жоғары кәсіптік оқу орындарын курстық даярлау бойынша бітірушілер;
12. Қарауында Қазақстан Республикасы заңдарымен белгіленген тәртіппен тұрақты қарауға, көмекке және бақылауға мұқтаж адамдары бар азаматтар;
13. Елу жастан үлкен тұлғалар;
14. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің жолдауымен бойынша кәсіптік оқуды бітіргендер;
15. Алынған мамандық бойынша стажы және тәжірибесі болмаған жұмыссыз жастар;
16. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
17. Жұмыс беруші - заңды тұлғаның таратылуына байланысты не жұмыс беруші - жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына,қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар.
18. алынып тасталды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 19.10.2009 № 219 қаулысымен.
19. Жалғыз басты аналар.

10. Длительно не работающие граждане (год и более);
11. Выпускники, завершившие обучение по курсовой подготовке, начальное, среднее и высшее профессиональное;
12. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
13. Лица старше пятидесяти лет;
14. Завершившие профессиональное обучение по направлению отдела занятости и социальных программ;
15. Незанятая молодежь, не имеющая опыта и стажа по полученной специальности;
16. Выпускники высшего или послевузовского образования;
17. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя – юридического лица либо прекращением деятельности работодателя – физического лица, сокращением численности или штата работников;
18. исключен - постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 19.10.2009 № 219.
19. Матери-одиночки.