Әкімдіктің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 10 "2009 жылға халықтың нысаналы топтар тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 7 шілдедегі № 141 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 тамызда № 9-8-130 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 316 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009.12.28 № 316 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8 бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабы 2-тармағына, 7 бабы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1-тармағы 14) тармақшасына сәйкес әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 10 "2009 жылға халықтың нысаналы топтар тізбесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-8-116 болып тіркелген, "Наше время" газетінің 2009 жылғы 13 наурызда жарияланған) қаулысымен бекітілген жұмыспен қамтуды қолдау үшін нысаналы топтарға кіретін тұлғалар тізбесі 15, 16, 17, 18, 19 тармақтармен толықтырылсын:
"15. Алынған мамандық бойынша стажы және тәжірибесі болмаған жұмыссыз жастар;
16. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
17. Жұмыс беруші - заңды тұлғаның таратылуына байланысты не жұмыс беруші - жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына,қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар.
18. Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылғандар;
19. Жалғыз басты аналар".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Мұратбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          М. Мұратбеков
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________________ Д. Мұсылманқұлова
2009.07.07. ж.

О внесении дополнений в постановление акимата от 19 января 2009 года № 10 "Об утверждении перечня целевых групп населения на 2009 год"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 7 июля 2009 года № 141. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 10 августа 2009 года № 9-8-130. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 28 декабря 2009 года № 316
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 28.12.2009 № 316.
В соответствии с пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перечень лиц, входящих в целевые группы населения для содействия занятости, утвержденный постановлением акимата "Об утверждении перечня целевых групп населения на 2009 год" от 19 января 2009 года № 10 (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-8-116, опубликованного от 13 марта 2009 года в газете "Наше время") дополнить пунктами 15, 16, 17, 18, 19:
"15. Незанятая молодежь, не имеющая опыта и стажа по полученной специальности;
16. Выпускники высшего или послевузовского образования;
17. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя – юридического лица либо прекращением деятельности работодателя – физического лица, сокращением численности или штата работников;
18. Занятые в режиме неполного рабочего времени;
19. Матери-одиночки".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Муратбекова М.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Денисовского района                  М. Муратбеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ Денисовского района"
______________________ Д.Мусулманкулова
07.07.2009 г.