Әкімдіктің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 10 "2009 жылға халықтың нысаналы топтар Тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 19 қазандағы № 219 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 қарашада № 9-8-135 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 316 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2009.12.28 № 316 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8 бабы 3 тармағы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабы 2) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағы 14) тармақшасы негізінде әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 10 "2009 жылға халықтың нысаналы топтар тізбесін бекіту туралы" нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-8-116 болып тіркелген, "Наше время" газетінің 2009 жылғы 13 наурыздағы санында жарияланған, әкімдіктің 2009 жылғы 7 шілдедегі № 141 "2009 жылғы 19 қаңтардағы № 10 "2009 жылға халықтың нысаналы топтар тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулысымен енгізілген толықтырулармен нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-8-130 болып тіркелген, "Наше время" газетінің 2009 жылғы 28 тамыздағы № 35 санында жарияланған) қаулысымен бекітілген жұмыспен қамту үшін халықтың нысаналы топтар тізбесіне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталымында және 1 тармақта "бекіту" мен "бекітілсін" деген сөздер "белгілеу" мен "белгіленсін" деген сөздерге ауыстырылсын;
жұмыспен қамту үшін халықтың нысаналы топтарына кіретін тұлғалар тізбесі деген 18 тармақ жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Мұратбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов
ауданының әкімі                            А. Кушнир
КЕЛІСІЛДІ
"Денисов ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Д. Мұсылманқұлова

О внесении изменений в постановление акимата от 19 января 2009 года № 10 "Об утверждении Перечня целевых групп населения на 2009 год"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 19 октября 2009 года № 219. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 25 ноября 2009 года № 9-8-135. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 28 декабря 2009 года № 316
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 28.12.2009 № 316.
На основании пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", подпункта 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата "Об утверждении перечня целевых групп населения на 2009 год" от 19 января 2009 года № 10 (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-8-116, опубликованного от 13 марта 2009 года в газете "Наше время", с дополнениями внесенными постановлением акимата от 7 июля 2009 года № 141 "О внесении дополнений в постановление акимата от 19 января 2009 года № 10 "Об утверждении перечня целевых групп населения на 2009 год", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-8-130, опубликованного от 28 августа 2009 года в газете "Наше время" № 35) внести следующие изменения:
в наименовании и пункте 1 слова "утверждении", "утвердить" заменить словами "определении", "определить";
пункт 18 перечня лиц, входящих в целевые группы населения для содействия занятости исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Муратбекова М.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Денисовского района                        А. Кушнир
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Денисовского района"
____________________ Д. Мусулманкулова