"Аудан жерлері үшін және Жітіқара қаласы бойынша жер салығы мен жер үшін төлемінің базалық ставкасына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2005 жылғы 13 маусымдағы № 186 мәслихат шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 152 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 мамырда № 9-10-119 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 194 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.03.2018 № 194 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 387 бабы 1 тармағына сәйкес, Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Аудан жерлері үшін және Жітіқара қаласы бойынша жер салығы мен жер үшін төлемінің базалық ставкасына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2005 жылғы 13 маусымдағы № 186 (нөмір 9-10-14 нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізілімінде тіркелген, 2005 жылғы 30 шілдеде "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мәслихат шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Кіріспеде: "сәйкес" сөзінің алды "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 387 бабы 1 тармағына" деген сөздермен толықтырылсын;
"жергілікті мемлекеттік басқару" сөздерінен кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын;
1 тармақта:
1) тармақшада "мемлекеттің" сөзінен кейін,
2) тармақшада "Жітіқара қаласы бойынша" сөздерінен кейін,
3) тармақшада ("селолық елді мекендер жерлерінен басқа") сөздерінен кейін,
4) тармақшада "ауданның" сөзінен кейін "автотұрақ, автожағар май қую стансалары үшін бөлінген (белгіленген) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің 2 қосымшасы жаңа редакцияда осы шешімнің қосымшасына сәйкес баяндалсын.
көрсетілген шешімнің 3 қосымшасында:
1 аймақ № "0,5" цифры "- 50" цифрына ауыстырылсын;
2 аймақ № "0,6" цифры "- 40" цифрына ауыстырылсын;
3 аймақ № "0,7" цифры "- 30" цифрына ауыстырылсын;
4 аймақ № "0,8" цифры "- 20" цифрына ауыстырылсын;
5 аймақ № "0,9" цифры "- 10" цифрына ауыстырылсын;
6 аймақ № "1,0" цифры "0" цифрына ауыстырылсын;
7 аймақ №:
"1,1" цифры "10" цифрына ауыстырылсын;
"Жітіқара селолық округі (012)" сөздері мен цифрлары "Большевик селолық округі: Тасыбай селосы (011), Қазірет селосы (011)" сөздері мен цифрларына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 13 июня 2005 года № 186 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за землю и земельного налога по городу Житикаре и для земель района"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 22 апреля 2009 года № 152. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 8 мая 2009 года № 9-10-119. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 марта 2018 года № 194
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.03.2018 № 194 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 13 июня 2005 года № 186 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за землю и земельного налога по городу Житикаре и для земель района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-14, опубликовано 30 июля 2005 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
в преамбуле:
после слов "В соответствии с" дополнить словами "пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет,";
после слов "местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
в пункте 1:
подпункт 1) после слова "государством",
подпункт 2) после слов "по городу Житикаре",
подпункт 3) после слов "(кроме земель сельских населенных пунктов)",
подпункт 4) после слова "района";
дополнить словами "за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки, автозаправочные станции и занятых под казино";
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
в приложении 3 к указанному решению:
в № зоны 1 цифру "0,5" заменить цифрой " - 50";
в № зоны 2 цифру "0,6" заменить цифрой " - 40"; в № зоны 3 цифру "0,7" заменить цифрой "- 30";
в № зоны 4 цифру "0,8" заменить цифрой "- 20";
в № зоны 5 цифру "0,9" заменить цифрой "- 10";
в № зоны 6 цифру "1,0" заменить цифрой "0";
в № зоны 7:
цифру "1,1" заменить цифрой "10";
слова и цифры "Житикаринский сельский округ (012)" заменить словами и цифрами "Большевистский сельский округ: село Тасыбай (011), село Хозрет (011)";

8 аймақ № "1,2" цифры "20" цифрына ауыстырылсын;
9 аймақ №:
"1,3" цифры "30" цифрына ауыстырылсын;
"кенті" сөзі "ауыл" сөзіне ауыстырылсын;
10 аймақ №:
"1,4" цифры "40" цифрына ауыстырылсын;
"Чайковский селолық округі" сөздері "Чайковский ауылы" сөздеріне ауыстырылсын;
11 аймақ № "1,5" цифры "50" цифрына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 4 қосымшасында:
1 аймақ № "0,5" цифры "- 50" цифрына ауыстырылсын;
2 аймақ № "0,6" цифры "- 40" цифрына ауыстырылсын;
3 аймақ № "0,7" цифры "- 30" цифрына ауыстырылсын;
4 аймақ № "0,8" цифры "- 20" цифрына ауыстырылсын;
5 аймақ № "0,9" цифры "- 10" цифрына ауыстырылсын;
6 аймақ №:
"1,0" цифры "0" цифрына ауыстырылсын;
"Жітіқара" сөзі "Большевик" сөзіне ауыстырылсын;
7 аймақ №:
"1,1" цифры "10" цифрына ауыстырылсын;
"Жітіқара селолық округі:" сөздері алынып тасталсын;
8 аймақ № "1,2" цифры "20" цифрына ауыстырылсын;
9 аймақ № "1,3" цифры "30" цифрына ауыстырылсын;
10 аймақ №:
"1,4" цифры "40" цифрына ауыстырылсын;
"Чайковский селолық округі: Новый Октябрь селосы (005)" сөздері мен цифрлары алынып тасталсын;
11 аймақ №:
"1,5" цифры "50" цифрына ауыстырылсын;
"Жітіқара селолық округі:" сөздері алынып тасталсын;
Пригородный кенті" сөздері "Пригородный ауылы" сөздеріне ауыстырылсын;
"Чайковский селолық округі:" сөздері алынып тасталсын;
"Чайковский селосы" сөздері "Чайковский ауылы" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткенінен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық
мәслихаты сегізінші
сессиясының төрағасы
З. Асадуллин
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
Г. Алпысбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша
Салық департаментінің Жітіқара
ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Қ. Қосмұхамбетов
"Жітіқара ауданының ауыл
шаруашылық бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________________ Б. Кабиев
"Жітіқара ауданының жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ А. Оразбаев
Мәслихаттың
2009 жылғы 22 сәуірдегі
№ 152 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2005 жылғы 13 маусымдағы
№ 186 шешіміне 2 қосымша
Жітіқара қаласы бойынша жер үшін төлемінің базалық ставкасына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
1 шаршы метр жер үшін төлемінің базалық ставкасына түзету коэффициенті, пайызда
1
50
2
40
3
20
4
0
5
- 50

в № зоны 8 цифру "1,2" заменить цифрой "20";
в № зоны 9:
цифру "1,3" заменить цифрой "30";
слово "поселок" заменить словом "аул";
в № зоны 10:
цифру "1,4" заменить цифрой "40";
слова "Чайковский сельский округ" заменить словами "аул Чайковское";
в № зоны 11 цифру "1,5" заменить цифрой "50";
в приложении 4 к указанному решению:
в № зоны 1 цифру "0,5" заменить цифрой "- 50";
в № зоны 2 цифру "0,6" заменить цифрой "- 40";
в № зоны 3 цифру "0,7" заменить цифрой "- 30";
в № зоны 4 цифру "0,8" заменить цифрой "- 20";
в № зоны 5 цифру "0,9" заменить цифрой "- 10";
в № зоны 6:
цифру "1,0" заменить цифрой "0";
слово "Житикаринский" заменить словом "Большевистский";
в № зоны 7:
цифру "1,1" заменить цифрой "10";
слова "Житикаринский сельский округ:" исключить;
в № зоны 8 цифру "1,2" заменить цифрой "20";
в № зоны 9 цифру "1,3" заменить цифрой "30";
в № зоны 10:
цифру "1,4" заменить цифрой "40";
слова и цифры "Чайковский сельский округ: село Новый Октябрь (005)" исключить;
в № зоны 11:
цифру "1,5" заменить цифрой "50";
слова "Житикаринский сельский округ:" исключить;
слова "поселок Пригородный" заменить словами "аул Пригородное";
слова "Чайковский сельский округ:" исключить;
слова "село Чайковское" заменить словами "аул Чайковское".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель восьмой
сессии Житикаринского
районного маслихата
З. Асадуллин
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
Г. Алпысбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Житикаринскому району
Налогового Департамента по
Костанайской области Налогового
Комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
_______________ К. Космухамбетов
Начальник государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства Житикаринского района"
________________________ Б. Кабиев
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Житикаринского района"
______________________ А. Уразбаев
Приложение
к решению маслихата
от 22 апреля 2009 года № 152
Приложение 2
к решению маслихата
от 13 июня 2005 года № 186
Поправочные коэффициенты к базовой ставке земельного налога по городу Житикаре
Номер зоны
Поправочный коэффициент к базовой ставке земельного налога за 1 квадратный метр земли, в процентах
1
50
2
40
3
20
4
0
5
-50