"2009 жылға арналған Жітіқара ауданындағы халықтың мақсатты топтарына белгілеу туралы" 2009 жылғы 25 наурыздағы № 165 әкімдік қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 2 қазандағы № 651 қаулысы. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қазанда № 9-10-127 тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабына, 7 бабы 2) тармақшасына сәйкес, әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылға арналған Жітіқара ауданындағы халықтың мақсатты топтарын белгілеу туралы" 2009 жылғы 25 наурыздағы № 165 әкімдік қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-115 нөмірімен тіркелген, "Житикаринские новости" газетінде 2009 жылғы 22 мамырда жарияланған, бұрын "2009 жылға арналған Жітіқара ауданындағы халықтың мақсатты топтарын анықтау туралы" 2009 жылғы 25 наурыздағы № 165 әкімдік қаулысына толықтыру енгізу туралы" 2009 жылғы 3 тамыздағы № 486 әкімдік қаулысымен толықтыру енгізілген, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-126 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 39 "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшасының 15 тармағы мынадай редакцияда баяндалсын:
"15. Жұмыс беруші - заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші - жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар жатады".
2. Әкімдіктің осы қаулысы бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі                  Қ. Испергенов
КЕЛІСІЛГЕН
"Жітіқара ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________________ И. Григорьева
2009.02.10

О внесении изменения в постановление акимата от 25 марта 2009 года № 165 "Об определении целевых групп населения в Житикаринском районе на 2009 год"
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 2 октября 2009 года № 651. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 16 октября 2009 года № 9-10-127
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении целевых групп населения в Житикаринском районе на 2009 год" от 25 марта 2009 года № 165 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-115, опубликовано 22 мая 2009 года в газете "Житикаринские новости", ранее внесено дополнение постановлением акимата от 3 августа 2009 года № 486 "О внесении дополнения в постановление акимата от 25 марта 2009 года № 165 "Об определении целевых групп населения в Житикаринском районе на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-126, опубликовано 25 сентября 2009 года в газете "Житикаринские новости", № 39) следующее изменение:
пункт 15 приложения к указанному постановлению изложить в следующей редакции:
"15. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя-юридического лица либо прекращением деятельности работодателя-физического лица, сокращением численности или штата работников".
2. Настоящее постановление акимата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района                К. Испергенов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ Житикаринского района"
________________ И. Григорьева
02.10.2009