Аудан әкімдігінің 2005 жылғы 16 мамырдағы № 156 "Кәсіби даярлау, біліктілікті арттыру және қайта даярлауға жіберілген жұмыссыздарға тұруға, тамақтануға, медициналық куәландыруға және аймақтық шегінде оқу орындарына баратын жолға арналған шығынды өтеу жөнінде әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі Нұсқауын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданың әкімдігінің 2009 жылғы 12 ақпандағы № 42 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданың Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 ақпанда № 9-12-94 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданың әкімдігінің 2013 жылғы 18 наурыздағы № 82 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданың әкімдігінің 18.03.2013 № 82 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген жұмыссыздарды кәсіби даярлауды, біліктілікті арттыруды және қайта даярлауды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің 2005 жылғы 16 мамырдағы № 156 "Кәсіби даярлау, біліктілікті арттыру және қайта даярлауға жіберілген жұмыссыздарға тұруға, тамақтануға, медициналық куәландыруға және аймақтық шегінде оқу орындарына баратын жолға арналған шығынды өтеу жөнінде әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі Нұсқауын бекіту туралы" қаулысына, (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік реестірінде 2005 жылғы 25 мамырда № 3478 болып тіркелген, 2005 жылғы 9 маусымда № 24 "Айна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген Нұсқаудың 1 тарауы 1 тармағының 2) тармақшасында:
"жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" деген сөздер "Қостанай облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Нұсқаудың 5 тарауы 10 тармағының 1) тармақшасында:
"айына бір айлық есеп көрсеткіші" деген сөздер "айына екі айлық есеп көрсеткіші" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Нұсқаудың 5 тарауы 10 тармағының 2) тармақшасында:
"айына екі айлық есеп көрсеткіші" деген сөздер "айына төрт айлық есеп көрсеткіші" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. А.Исенбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық ауданы
әкімінің м. а.                             Б. Кәкімжанов

О внесении изменений в постановление акимата района от 16 мая 2005 года № 156 "Об утверждении Инструкции об оказании социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку, по частичному возмещению затрат на проживание, питание, возмещению затрат по медицинскому освидетельствованию и на проезд к месту обучения в пределах региона"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 12 февраля 2009 года № 42. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 16 февраля 2009 года № 9-12-94. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 18 марта 2013 года № 82
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 18.03.2013 № 82.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Правилами организации и финансирования профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 16 мая 2005 года № 156 "Об утверждении Инструкции об оказании социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку, по частичному возмещению затрат на проживание, питание, возмещению затрат по медицинскому освидетельствованию и на проезд к месту обучения в пределах региона", (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов за номером 3478 от 27 мая 2005 года, опубликовано в районной газете "Айна" от 9 июня 2005 года № 24) следующие изменения:
в подпункте 2) пункта 1 раздела 1 указанной Инструкции:
слова "департамент координации занятости и социальных программ" заменить словами "государственное учреждение "Управление координации занятости и социальных программ Костанайской области";
в подпункте 1) пункта 10 раздела 5 указанной Инструкции:
слова "один месячный расчетный показатель в месяц" заменить словами "два месячных расчетных показателя в месяц";
в подпункте 2) пункта 10 раздела 5 указанной Инструкции:
слова "два месячных расчетных показателя в месяц" заменить словами "четыре месячных расчетных показателя в месяц".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исенбаева М. А.
3. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И. о. акима
Карабалыкского района                      Б. Хакимжанов