Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 20 "2009 жылы Қарабалық ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі № 72 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 сәуірде № 9-12-108 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімі аппараты бысшысының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 05-10/468 хатымен)

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района "Об организации и финансировании общественных работ в Карабалыкском районе в 2009 году" от 19 января 2009 года № 20
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 2 апреля 2009 года № 72. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 28 апреля 2009 года № 9-12-108. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Карабалыкского района Костанайской области от 2 мая 2013 года № 05-10/468)

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімі аппараты бысшысының 02.05.2013 № 05-10/468 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 20 бабының негізінде, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 3 бабына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Карабалыкского района Костанайской области от 02.05.2013 № 05-10/468).
На основании статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 3 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қарабалық ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 20 "2009 жылы Қарабалық ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына (мемлекеттік тіркеу нормативтік құқықтық актілер реестріндегі нөмірі 9-12-93, аудандық "Айна" газетінің 2009 жылғы 20 ақпандағы ақпараттық бюллетенінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда берілсін:
"1. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелері бекітілсін (1 қосымша)";
"4 тармақтағы "Көмек" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының директорына (келісім бойынша)" деген сөздерден кейін "Қазақавтожолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облыстық филиалының директорына, "Қостанай жолдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің басқарма төрағасына, жеке кәсіпкер Оганнес Оникович Петоянға" деген сөздермен толықтырылсын;
қаулының 1 қосымшасындағы кіріспе бөлім "Осы қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру талаптары мен тәртібі туралы ереже Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережелеріне сәйкес әзірленген" жойылсын;

1. Внести в постановление акимата "Об организации и финансировании общественных работ в Карабалыкском районе в 2009 году" от 19 января 2009 года № 20, (номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-12-93, опубликовано 20 февраля 2009 года в информационном бюллетене районной газеты "Айна"), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Правила организации и финансирования общественных работ (приложение 1)";
в пункте 4 после слов "директору государственного коммунального предприятия "Көмек" (по согласованию)" дополнить словами "директору Костанайского областного филиала республиканского государственного предприятия "Казахавтодор", председателю правления товарищества с ограниченной ответственностью "Костанай жолдары", индивидуальному предпринимателю Петоян Оганнесу Ониковичу";
заголовок приложения 1 изложить в новой редакции: "Правила организации и финансирования общественных работ";
в приложении 1 указанного постановления вступительную часть:
"Настоящая инструкция о порядке организации и финансирования общественных работ разработана в соответствии с Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836" исключить;

1 қосымшаның 1 тармағындағы "Осы нұсқау реттейді" сөздері "Осы Ереже реттейді" сөздерімен ауыстырылсын;
1 қосымшаның 2 тармағындағы "осы нұсқаудағы" сөздері "осы Ережедегі" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орнын, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін беретін кәсіпорындардың тізімінде (әрі қарай - Тізім):
"Тоғызақ селосын көркейту және экологиялық сауықтыру" тарауда:
"Спорт алаңын жөндеу-1800 шаршы метр (аланды белгілеу, спорттық жабдықтарды сырлау)"
6
2
3
жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Тоғызақ орта мектебін жөндеуге қатысу-410 шаршы метр (сылақтау, әктеу, сырлау)"
325
5
65
Тізім келесі мазмұндағы 2, 3, 4 тармақтармен толықтырылсын:
2
"Қазақавтожолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорынының Қостанай облыстық филиалы
Алматы-Екатеринбург трассасының 444 шақырымынан 374 шақырымына дейін ұзындығы 70 шақырым республикалық маңыздағы автомобиль жолдарына қызмет көрсету және ұстау (ағымды жөндеу, тазалау, көркейту, жол бойы аумақтарын көгалдандыру)
530
5
106
3
"Қостанай жолдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарабалық ауданының автомобиль жолдарына қызмет көрсету және ұстау (ағымды жөндеу, тазалау, көркейту, жол бойы аумақтарын көгалдандыру)
424
4
106
4
Жеке кәсіпкер Петоян Оганнес Оникович
Қарабалық ауданының автомобиль жолдарына қызмет көрсету және ұстау (ағымды жөндеу)
848
8

в пункте 1 приложения 1 слова "Настоящая инструкция регулирует" заменить словами "Настоящие Правила регулируют";
в пункте 2 приложения 1 слова "в настоящей инструкции" заменить словами "в настоящих Правилах";
в перечне предприятий, предоставляющих рабочие места для организации общественных работ, виды и объемы общественных работ (далее – Перечень), утвержденным указанным постановлением:
в разделе "Благоустройство и экологическое оздоровление села Тогузак" после строки:
"Ремонт спортивной площадки 1800 квадратных метров (разметка площадки, покраска спортивных снарядов)"
6
2
3
дополнить строкой следующего содержания:
"Участие в ремонте Тогузакской средней школы - 410 квадратных метров (штукатурка, побелка, покраска"
325
5
65
Перечень дополнить пунктами 2, 3, 4 следующего содержания:
2
"Костанайский областной филиал республиканского государственного предприятия "Казахавтодор"
Обслуживание и содержание автомобильных дорог республиканского значения от 444 километра до 374 километра трассы Алматы - Екатеринбург с протяженностью 70 километров (текущий ремонт, очистка, благоустройство, озеленение придорожных территорий)
530
5
106
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Костанай жолдары"
Обслуживание и содержание автомобильных дорог Карабалыкского района (текущий ремонт, очистка, благоустройство, озеленение придорожных территорий)
424
4
106
4
Индивидуальный предприниматель Петоян Оганнес Оникович
Обслуживание и содержание автомобильных дорог Карабалыкского района (текущий ремонт)
848
8

106
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. А. Кәкімжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық
ауданының әкімі                            Ф. Филиппов

106
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Хакимжанова Б. А.
3. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Карабалыкского района                      Ф. Филиппов
СОГЛАСОВАНО